Relaksacyjny masaż autorski

kolory-zycia-1

Zapraszamy wszystkich  zainteresowanych skorzystaniem z  skorzystania z indywidualnych masaży w wykonaniu Magdy Nowak.

Ceny i umówienie terminu 515 25 83 91

Magda o sobie:

Jestem od 1992 roku certyfikowana masażystka i fizjoterapeutką. W 2005 roku spotkałam na swojej drodze masaż PELOHA , który pokazał mi drogę do doświadczania masażu zupełnie w inny sposób niż uczono mnie w szkole. Peace, love and harmony – w takim duchu nauczyłam się pracować ze swoim ciałem i bliskimi. To holistyczne spojrzenie na ciało, bardzo otworzyło mnie na poszukiwania w obszarze swojego ciała (jestem nauczycielem kundalini jogi, poznałam wiele technik masażu, uwielbiam świadomy ruch, taniec).

Dzięki tym doświadczeniom stworzyłam autorską technikę masażu. Podczas masażu zajmuje się człowiekiem holistycznie, jako całością, nie pomijając sfery psychicznej, mentalnej, duchowej, energetycznej i fizycznej.

Mam duszę poszukiwacza, społecznika i organizatora. Chętnie inspiruję ludzi do odkrywania swojego potencjału i szanowania siebie i swojego ciała. Moje motto: „Dbasz o ciało, ciało zadba o ciebie, a stanie się to źródłem wspaniałych wartości, stanie się sercem świątyni” OSHO.

https://www.facebook.com/kolory.zycia.7

Magda o swoim masażu:

Metoda autorska masażu rozwijałam przez kilka lat poszukiwań i praktyki z wieloma wybitymi masażystami. Techniki te dają bardzo głębokie doświadczenie relaksu na poziomie ciała, umysłu a także narządów wewnętrznych.

Jest to kompilacja różnych technik: shiatsu, punkty meridianowe, leczniczy masaż punktowy, elementy masaży orientalnych i świątynny masaż Peloha, praca ze świadomością ciała i dotyku, energetyzowanie ciała i wiele innych pojedynczych doświadczeń.

Masaż mimo swej prostoty i delikatności daje uczucie dużego głębokiego relaksu i odprężenia.