Ścieżka Życia / Linia Czasu i Przestrzeni

 

Zapraszam na warsztaty ze Ścieżki Życia oraz Linii Czasu i Przestrzeni

termin: 9 kwietnia 2017 r. (niedziela)

  • Ścieżka Życia godzina 10:00 do ok. 13:30
  • Linia Czasu i Przestrzeni od godziny 14:30
zapisy i informacje mailowo lub telefonicznie Luiza Szumiło-Walczak:

  • luiza.szumilo@gmail.com,
  • 604 41 77 95

Prowadzi odkrywca metody – Magda Sieroń

Metoda

Moim celem było skonstruowanie takiego narzędzia, z którym można pracować samodzielnie. I do takich należą Ścieżka Życia i Linia Czasu i Przestrzeni. Są proste i łatwe. Bezpiecznie można się nimi posługiwać w drodze do pracy, na przystanku, w samochodzie w korku i na bieżąco uruchamiać potrzebne zmiany, umiejętności. Jak z każdym narzędziem – praktyka czyni mistrza – im więcej pracujesz tym masz większą łatwość w posługiwaniu się nim i większą skuteczność.

Warsztaty wewnętrznej integracji pokazują jak można zastosować oba narzędzia, a także wszelkie inne które Uczestnik nabył w czasie swego życia. Dodatkowo uruchamiają informacje które dla Uczestnika są zrozumiałe lub w najbliższym czasie stają się niezbędne, aby rozwiązać dany problem/ przepracować dany temat .

ŚCIEŻKA ŻYCIA

Każdy kroczy po tym świecie w pewien unikatowy sposób. Każdy wprowadza wyjątkową jakość, wibrację. Z jakiegoś powodu bardzo rzadko jest to nie doceniane przez… nas samych… Wolimy być mądrzejsi, szczuplejsi, być jak Einstein , Chopin czy jak ktośtam… żałujemy, że nie mamy takich narzędzi, umiejętności, talentów… dlaczego tak jest?…

Ścieżka Życia daje dostęp do wszystkiego tego, co jest specjalnie dla nas przygotowane, by stawać się w pełni sobą, w zgodzie z Bogiem i innymi… Daje bezpieczny dostęp do narzędzi, wiedzy, umiejętności, które są nam potrzebne by się rozwijać i przemieniać.

Ścieżka Życia daje dostęp do wiedzy o nas samych, do informacji, umiejętności stosownych i najwłaściwszych właśnie dla nas… Daje zrozumienie co jest nam potrzebne, a co zbędne. Kiedy jest się na Ścieżce Życia nabiera się coraz głębszego szacunku do siebie i innych i doświadcza wyjątkowości każdego. Po prostu jesteś jaki jesteś i to jest wspaniałe.

Na zajęciach uczysz się jak korzystać ze Ścieżki i jak aktywować w życiu, to co dla Ciebie dobre w łatwy i spokojny sposób.

Na temat ścieżki życia można cos znaleźć w jednej ze świętych ksiąg hinduizmu w BHAGAWAGITA (np. przekład Artur Stadnik) a także w przekazach Indian Hopi czy Majów.

Linia Czasu i Przestrzeni (LCiP)

Czas nie jest czymś pustym, lecz treścią wypełnioną programem energetycznym. Idąc dalej – czas potrafi łączyć w sobie dostęp do różnych przestrzeni, które oddziaływają na nas- choć absolutnie nie jesteśmy tego świadomi. Narzędzie „Linia Czasu i Przestrzeni” pozwala spojrzeć na siebie z całkowicie nowej perspektywy i daje konkretny sposób pracy z tym co nas blokuje w „Czaso-Przestrzeni”. Pozwala zniwelować i także rozpoznać to, co jest związane z przeszłością, przyszłością i wreszcie teraźniejszością.
Każdy z nas zadaje sobie pytania typu: Czemu moje działania (chociaż często połączone z pasją) nie przynoszą efektów? Co powoduje, ze nie potrafię być szczęśliwy? Czemu nie potrafię stworzyć rodziny?…

Linia Czasu i Przestrzeni daje świadomość, tego, że tak naprawdę nasze decyzje/działania są (w większości przypadków) nieświadome. Tak naprawdę zdajemy sobie tylko w małym stopniu sprawę z tego, co wpływa na nasze wybory, a jeszcze mniej jakie są konsekwencje tych wyborów…
LCiP jest prostym, bezpiecznym i bardzo skutecznym narzędziem, które uczy tej świadomości…

Warsztaty wewnętrznej integracji i praca z linią czasu i przestrzeni*.

Każde nasze działanie, nawet złe, ma głęboki pozytywny aspekt – źródło. Nasze przekonania, działania, nawet te niezdarne, destruktywne mają wiec jak najlepsze intencje. Mogą mieć korzenie w dalekiej przeszłości/przestrzeni… gdziekolwiek jesteśmy. Zajęcia pozwalają odkryć źródło negatywnego zachowania/stanu/sytuacji. To źródło zawsze jest zadziwiająco pozytywne. Konfrontacja z nim pozwala trwale, szybko i efektywnie zmienić nasze wnętrze oferując głębokie poczucie integracji, ciągnące za sobą szereg reakcji wywołujących… osiąganie celów.

Zajęcia są prowadzone w sposób podobny jak na Nastawieniach lub Ustawieniach ale są to całkowicie inne warsztaty.

Proszę wsiąść ze sobą rolkę papieru toaletowego albo kawałek sznurka o dł. ok. 1.5-3m.

* czas jest specyficzną przestrzenią która przenika inne przestrzenie takie jak np przestrzeń wymiarów czy przestrzeń związana z Boska Matryca… można powiedzieć że dzięki przestrzeni czasu możemy odbierać inne przestrzenie i uwalniać się z ewent. blokad, które nas tam wstrzymują (np. w przestrzeni ustawień = tzw pole rodziny) lub się tez od nich uczyć natychmiast… można tez powiedzieć ze jest takim magicznym bezpiecznym latającym dywanem, który potrafi nas przywieść w te miejsca, które wymagają uzdrowienia lub w których są informacje, energie (itp itd) potrzebne nam do naszego harmonijnego rozwoju…

WARSZTATY WEWNĘTRZNEJ INTEGRACJI (z Linią Czasu i Przestrzeni/ Ścieżką Życia)

Każde nasze działanie, nawet złe, ma głęboki pozytywny aspekt – źródło. Nasze przekonania, działania, nawet te niezdarne, destruktywne mają wiec jak najlepsze intencje. Mogą mieć korzenie w dalekiej przeszłości/przestrzeni… gdziekolwiek jesteśmy. Zajęcia pozwalają odkryć źródło negatywnego zachowania/stanu/sytuacji. To źródło zawsze jest zadziwiająco pozytywne. Konfrontacja z nim pozwala trwale, szybko i efektywnie zmienić nasze wnętrze oferując głębokie poczucie integracji, ciągnące za sobą szereg reakcji wywołujących… osiąganie celów.

Warsztaty są połączone z medytacja i dają umiejętność bezpiecznego poruszania się w czasie i przestrzeni w łatwy i efektywny sposób… Zajęcia wykorzystują psychodramę* – podobnie jak w Ustawieniach czy Nastawieniach

Magdalena Sieroń


PSYCHODRAMA (ang. drama therapy, psychodrama) – metoda psychoterapii mająca na celu rozpoznanie i leczenie zaburzeń psychicznych, wykorzystująca elementy teatru i dramy, polegająca na przygotowywaniu przez członków grupy terapeutycznej przedstawień teatralnych i udziale w nich. Twórcą psychodramy na płaszczyźnie psychologii był w latach 20. XX wieku dr Jakub Moreno.

Dramatoterapia polega na odgrywaniu przez osobę różnych ról społecznych w zaimprowizowanych sytuacjach. Odegranie sytuacji z wydarzeń, które w rzeczywistości wiązały sie z silnymi emocjami stanowi pretekst do ponownego ich przeżycia w bezpieczniejszej sytuacji, „oczyszczenia” emocjonalnego oraz poznania możliwych reakcji innych osób. Technika ta przynosi korzyści zarówno „aktorom”, jak i „widzom”

Ważnym elementem jest dyskusja nad tym co się wydarzyło na scenie i jakie towarzyszyły temu uczucia. Dzięki temu problem zostaje przepracowany.

Źródło: Wikipedia