Sesje Ponownego Połączenia The Reconnection

Ponowne Połączenie

Uzdrawianiem, energetycznym wsparciem dla ciał i ułatwianiem przejścia przez proces zmian zajmuję się blisko 15 lat. Poznałem w tym czasie kilkanaście idei pracy energetycznej wspierające dobrostan naszych ciał i ogromną ilość technik, które mogą ułatwić nam delektowanie się życiem na tej niezwykłej planecie

Uzdrawianie Rekonektywne, którego esencją jest „Ponowne Połączenie” the Reconnection® poznałem w 2009 roku, będąc uczestnikiem seminarium z dr Ericem Pearlem. Dr Pearl autor dwóch książek „Połączenie ze Źródłem” i „Duchowe Połączenie ze Źródłem” jest osobą, dzięki której wibracje uzdrawianie rekonektywnego zagościły na Ziemi, po tym jak doświadczył sesji The Reconnecion®. Był pierwszą osobą, w której ciało została wpisana ta niezwykła wibracja. Obecnie dr Pearl i jego zespół nauczycieli prowadzą seminaria na świecie dając dostęp do tej wibracji wszystkim, którzy mają gotowość i otwartość na bycie wsparciem dla innych ludzi i uzdrawiania ich ciał.

Po blisko 10 latach praktykowania uzdrawiania rekonektywnego nieustająco ciekawi mnie co jeszcze może podarować nam sesja Ponownego Połączenia… Jakie możliwości jeszcze może przed nami odkryć? Co więcej jest możliwe dzięki tej wibracji na naszej Ziemi? Dr Pearl po sesji Ponownego Połączenie – the Reconection zaczął uzdrawiać swoich pacjentów, nawet ich nie dotykając i zmienił oblicze patrzenia na uzdrawianie wielu tysięcy ludzi. W mojej przestrzeni Ponowne Połączenie dało jasna wizję i drogę tego czego pragnę w życiu i pozwoliło zacząć z ogromnym zaangażowaniem studiować i odkrywać to co uznaliśmy, że nie istnieje czyli świat energii – dzięki temu do dziś jest we mnie ogromną ciekawość jak z coraz większą łatwością można uzdrawiać i być wsparciem dla ciał i zmiany w naszych życiach.

Uzdrawianie rekonektywne można by opisać jaką całe dostępne spectrum wibracji, które mogą uzdrowić nasze ciało i podarować nam zmianę w naszym życiu. To tak jakby dzięki sesji uzdrawiania rekonektywnego pojawiał się przekaz energetyczny skomponowany dokładnej dla danej chwili, w której przeprowadzana jest sesja i składający się z każdej dostępnej wibracji, która w tym szczególnym czasie i miejscu może być wsparciem dla naszych ciał i naszej świadomości i podarować nam dostęp do zmiany, o którą prosimy.

Kiedy doświadczasz sesji uzdrawianie rekonektywnego masz kontakt z tą wibracją poprzez osobę, która wykonuję dla Ciebie sesję, jest ona wtedy dla twojego ciała i twojego życia katalizatorem tej wibracji.

Kiedy natomiast poddajesz się sesji Ponownego Połączenia, dajesz swojemu ciału stały dostęp do tego, aby ta wibracja wspierała twoje ciało i zdrowie, a także tworzyła twoje życie bardziej świadomym, jeśli oczywiście to wybierzesz. Ponowne Połączenie jest jak inicjacja energetyczna, która pozwala twojemu ciału i tobie być stale połączoną/ym z tą wibracją i otrzymywać sesje 24 godzin na dobę. Jednocześnie mieć możliwość obdarowywania tą wibracją innych. Wyobraź sobie, że w twoim ciele pojawia się dostęp do każdej wibracji, która uzdrawia w każdym wymiarze, czasie, przestrzeni? Czy było by to wsparciem dla twojego ciała? Dla ciał twoich bliskich? Dla ciał, które potrzebują uzdrowienia i zmiany?

Dzięki stałemu dostępowi do tej wibracji, twoje dłonie automatycznie mogą wspierać/uzdrawia ciała, bo zaczynasz emanować tą wibracją, jesteś nią i możesz dzielić się nią z innymi. Twoje ciało z każdej sesji którą robisz korzystać, bez względu na to czy robisz sesję energetyczną dla kogoś czy robisz sesje dla siebie. Dzięki tej wibracji twoje ciało szybciej się regeneruje i szybciej zdrowieje. Kiedy dbasz o tą wibrację i pozwalasz sobie z nią współpracować, twoje ciało dużo szybciej i łatwiej przechodzi przez każdą stresującą sytuację, która staje na twojej drodze w życiu. To tak jakbyś miał ciągle uaktualnienie oprogramowanie energetyczne w twoim ciele, które pozwala twojemu ciału na łatwe przepływanie przez każdą sytuację w życiu. Co za tym idzie mniej chorujesz, masz więcej energii, więcej radości i łatwości w każdym obszarze życia.

Nasze ciała mają wgrane oprogramowanie w postaci struktury naszego DNA, które często postrzegamy jako z narzucony nam pakiet możliwości i ograniczeń na to życie. Ponowne Połączenie daje nam coś, co mógłbym nazwać łatwością eliminowania ustawień fabrycznych. To tak jakby wszystko to co ograniczało możliwości naszego ciało dało się usunąć, jakbyśmy mogli programować nasze ciało i mieć wpływ na nie, dużo większy niż kiedykolwiek wydawało nam się to możliwe. To tak jakbyśmy otwierali kod naszego DNA i mogli dopisywać tam nowe możliwości.

Nasze DNA można zmieniać i włączać i wyłączać poszczególne jego funkcję, a Ponowne Połączenie daje nam możliwość transformacji DNA na poziomie, do którego wcześniej nie mieliśmy dostępu. Jaką magiczną umiejętność chciałbyś wprowadzić do swojego ciała? Po Ponownym Połączeniu możesz robić sesje dla Siebie i otwierać zupełnie nowe możliwości dla swojego ciało dzięki Ponownemu Połączeniu. To tak jakby mieć dostęp co całego (dawno zapomnianego) potencjału naszego ciała.

Technicznie Ponowne Połączenie wymaga dwóch spotkań energetycznych, najlepiej dzień po dniu podczas, których ta wibracja jest wpisywana w twoje ciało. Sesje te powinny odbywać się podczas spotkania bezpośredniego. I trwają około 45 minut każda. Cena Ponownego Połączenia jest taka sama na całym świecie i wynosi 333 USD, dokładnie tak jak to miał miejsce podczas pierwszej inicjacji podarowanej Ericowi Pearlowi.

Serdecznie zapraszam na sesje Ponownego Połączanie. W ramach spotkania prowadzę mini warsztat – instruktaż jak pracować z tą wibracją dla siebie, jak uzdrawiać tą wibracją swoje ciało, inne ciała i jak wykonywać sesję na odległość korzystając z wibracji uzdrawiania rekonektywnego.

3 sierpnia 2019 o 18:00 – 4 sierpnia 2019 o 21:00

Pytania i zapisy na sesje proszę kierować na adres: uzdrawianierekonektywne@op.pl

serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski

Certyfikowany Praktyk Ponownego Połączenia The Reconnection®

506104987