Symbolika – system wczesnego ostrzegania. Astrologia

Prowadzi wybitny astrolog Józef Erwin Onoszko.

WYKŁAD – 27 stycznia, godz. 19.00 – 21.00

Wszystko co nas otacza jest symboliczne i przekazuje informacje w sposób ukryty, w ludziach, zwierzętach, zdarzeniach, związkach.

Umiejętność odczytywania symboli pozwala na lepszy kontakt z rzeczywistością i nie unikanie życia, co przekłada się na jeszcze lepsze funkcjonowanie w życiu osobistym, rodzinie, partnerstwie, biznesie. Pozwala natomiast uniknąć niepowodzeń, niepotrzebnej straty czasu, a nawet wypadków. Znajomość symboliki czyni nas biegłymi w rzeczywistości, która jest żywą wiedzą, o naszym życiu.

Na spotkaniu dowiesz się co należy zrobić, aby powyższy cel osiągnąć.

KURS – 29 stycznia, godz. 10.00 – 18.00

Symbolika jest tematem bardzo rozległym i przejawia się we wszystkim co nas otacza, a umiejętność czytania symboli jest sprawą kluczową, prowadzi do radosnego i szczęśliwego życia.

Podczas kursu nauczymy się jak stosować symbolikę praktyczną, polegającą na udoskonaleniu umiejętności odczytywania rzeczywistości przedstawionej w sposób symboliczny. Uzyskując w ten sposób informuje o nas, o problemach, zdrowiu, partnerstwie, finansach.

Nauczymy się zarazem jak znaleźć rozwiązania w przypadku niekorzystnych zdarzeń. Nazywamy to SYSTEMEM WCZESNEGO OSTRZEGANIA o nieograniczonych możliwościach.

Umiejętność ta pozwala na lepszy kontakt ze sobą, ze swoim ciałem, z rzeczywistością, co przekłada się na jeszcze lepsze funkcjonowanie w życiu osobistym, rodzinie, partnerstwie, biznesie. Pozwala uniknąć niepowodzeń, niepotrzebnej straty czasu, a nawet wypadków.


Józef Erwin Onoszko – wybitny i doświadczony astrolog, naucza i doradza w Polsce i Europie, mówi:

Na co dzień zajmuję się określaniem osobowości i predyspozycji innych ludzi, doradzam we wszystkich ważnych czy trudnych sytuacjach życiowych w oparciu o doświadczenie, symbolikę, astronumerologię i astrologię. Zapraszam Cię na spotkania, które dają możliwość znalezienia rozwiązania niemal z każdej sytuacji.

www.jozefonoszko.pl

termin: 27 i 29 stycznia

  • 27 stycznia, godz. 19.00 – 20.30
  • 29 stycznia, godz. 10.00 – 18.00
  • zaczynamy punktualnie
  • wykład – cena symboliczna 10 zł
  • kurs – cena 180 zł
prosimy o zapisy: tel. 664 02 76 46

SPOTKANIA INDYWIDUALNE (z nagraniem sesji na nośnik elektroniczny):

  • sesje 2,5 godzinne, cena -200 zł