Szkolenie Access Bars

Access Bars jest techniką pracy z ciałem polegającym na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie. W tych punktach zmagazynowane są nasze przekonania, nabyte od innych punkty widzenia, osądy, oceny i konkluzje praktycznie na każdy temat. Dotykanie tych punktów w trakcie zabiegu uwalnia nasze ograniczenia m.in. w takich obszarach jak pieniądze, ciało, uzdrawianie, świadomość, radość, seksualność i wielu innych. Każdy zabieg Access Bars to uwolnienie od ogromnej ilość ograniczających nas przekonań, które hamują nasz rozwój, dobre samopoczucie dobrostan i radość.
Zabieg Bars otwiera w nas gotowość do znajdowania zawsze innych możliwość oraz uznania siebie i swoich umiejętności, a także budzi w nas gotowość do zmiany i ułatwia jej wdrożenie.

Można powiedzieć, że dzięki zabiegom Access Bars w tak istotny sposób transformujemy nasze podejście do życia, że jesteśmy w stanie podołać każdemu problemowi i zmierzyć się z każdym wyzwaniem, które postawi przed nami życie.

Trochę więcej o Access Bars?

Myśli, uczucia i emocje nie są niczym innym jak tylko polaryzacją jedności, tworzą separację i odcinają nas od otrzymywania. Otrzymywanie jest jedną z naszych najwspanialszych umiejętności i jedną z tych rzeczy, których odrzucenie przychodzi nam zdecydowanie łatwiej, niż odrzucenie czegokolwiek innego. Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w twoim mózgu. To tak jakby aktywować w komputerze wirusa świadomości, który zaczyna odkrywać, gdzie funkcjonujesz na zasadzie auto-pilota zamiast w świadomości – czyli odrzucasz zamiast otrzymywać.

Bars to 32 punkty na głowie, w których przechowujesz wszystkie myśli, pomysły, wierzenia, obawy, emocje i postawy, którym nadałeś znaczenie w jakimkolwiek wcieleniu. Podczas sesji Bars ma miejsce coś na wzór naciśnięcia klawisza „usuń” na twoim komputerze. Właściwie Barsy są twardym dyskiem przechowującym dane w twoim „komputerze”. To są dosłownie te wszystkie rzeczy, które nagromadziłeś życie po życiu.

Sesja Bars to jakby wykasowywanie wszystkich danych z plików, aby dłużej tam nie pozostawały i nie były automatycznie wywoływane. Podczas sesji Bars zostaje spowolniona praca fal mózgowych, co pozwala na dostęp do twoich wzorców behawioralnych, systemów wierzeń i punktów widzenia, w oparciu o które funkcjonowałeś od dzieciństwa albo jeszcze w innych wcieleniach. Tak naprawdę zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość nie ma już w ten sam sposób wpływu na twoją przyszłość.

Czym jest warsztat Bars?

Jednodniowym szkoleniem na którym uczysz się wykonywać zabieg Access Bars i poznasz kilka magicznych i jednocześnie bardzo prostych narzędzi, które pozwolą Ci otrzymać tą wspaniałość, którą jesteś z lekkością i radością.

Nauczysz się jak wykonywać sesję Access Bars.

Zrobisz i otrzymasz 2 sesje Bars.

Otrzymasz instrukcję wykonywania sesji i skrypt opisujący metodę.

Podczas szkolenia otrzymasz także wiele narządzi, które pozwolą Ci mieć więcej radości i lekkości w każdym aspekcie twojego życia.

Po kursie otrzymasz Certyfikat Access Consciousness®, który uprawnia do wykonywania indywidualnych sesji Bars® za pieniądze.

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

26 października 2019 o 10:00 – 18:00

Inwestycja w siebie i czas trwania warsztatów: Koszt warsztatów Access Bars w Polsce został ustalony na 970 zł, dla osób powtarzających warsztaty oraz 16 i 17 – latków – 485 zł. Dzieci do 15 roku życia – 0 zł.

serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski, BF, AFF
506104987
proconsciousness@gmail.com
www.accessbars.com.pl

Izgłoszenie na szkolenie wiąże się z wpłatą zaliczki w wysokości 200 zł na konto: 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878 na minimum tydzień przed terminem szkolenia… po tym czasie wymagana jest wpłata całości kwoty.