Szkolenie Access Bars

Czy jest możliwe, abyś uznał/a i otrzymał/a podarunek, którym prawdziwie jesteś tutaj na tej planecie?

Jak wiele osądów budzi się w nas, kiedy słyszymy, że jesteśmy darem, wyjątkowością, cudownością, jak wiele wątpliwości i niedowierzania, pojawia się w nas kiedy słyszymy, że jesteśmy niezwykłym wkładem do czyjegoś życia, czy do łatwości czy radości bycia na tej planecie. A jeśli jesteśmy, jeśli każdy z nas jest tutaj ogromnym podarunkiem, ogromną przestrzenią zmian i możliwości tylko nikt nam nie wskazał jeszcze tej drogi nie otworzył tych drzwi, nie powiedział, że jest zupełnie inaczej niż uczono nas przez całe życie?

Ten warsztat zaprasza do tego, abyś zaczął patrzeć na siebie, swoją wyjątkowość i możliwości, które tutaj otwierasz zupełnie inaczej. Jakby to było zacząć postrzegać siebie nie przez projekcie, osądy, oczekiwania, nakazy i zakazy innych, tylko poprzez możliwości, które możesz otwierać dla siebie, dla innych, dla zupełnie innego życia na tej planecie?

A jeśli tak jest i jesteś tutaj darem? Jakby to było gdyby zacząć przyglądać się temu z większą ciekawością? Co mogę podarować tutaj sobie i innym? Co nowego mogę zaprosić do życia na tej planecie? Jakby to było zacząć z ciekawością odkrywać kim prawdziwe jestem?

Do tej ciekawości, pragnę Cię na tym warsztacie zaprosić najbardziej? Kim prawdziwe jesteś, ponad wszystkim co kupiłeś o sobie od innych? Jaka jest twoja prawda o tobie?

Czym jest Bars?

Najprościej rzecz ujmując Access Bars to zabieg, podczas którego dotykasz odpowiednio czyjeś głowy i zmieniasz świat na lepszy. Czy może być jeszcze piękniej?

Myśli, uczucia i emocje nie są niczym innym jak tylko polaryzacją jedności, tworzą separację i odcinają nas od otrzymywania. Otrzymywanie jest jedną z naszych najwspanialszych umiejętności i jedną z tych rzeczy, których odrzucenie przychodzi nam zdecydowanie łatwiej, niż odrzucenie czegokolwiek innego. Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w twoim mózgu. To tak jakby aktywować w komputerze wirusa świadomości, który zaczyna odkrywać, gdzie funkcjonujesz na zasadzie auto-pilota zamiast w świadomości – czyli odrzucasz zamiast otrzymywać.

Bars to 32 punkty na głowie, w których przechowujesz wszystkie myśli, pomysły, wierzenia, obawy, emocje i postawy, którym nadałeś znaczenie w jakimkolwiek wcieleniu. Podczas sesji Bars ma miejsce coś na wzór naciśnięcia klawisza „usuń” na twoim komputerze. Właściwie Barsy są twardym dyskiem przechowującym dane w twoim „komputerze”. To są dosłownie te wszystkie rzeczy, które nagromadziłeś życie po życiu.

Sesja Bars to jakby wykasowywanie wszystkich danych z plików, aby dłużej tam nie pozostawały i nie były automatycznie wywoływane. Podczas sesji Bars zostaje spowolniona praca fal mózgowych, co pozwala na dostęp do twoich wzorców behawioralnych, systemów wierzeń i punktów widzenia, w oparciu o które funkcjonowałeś od dzieciństwa albo jeszcze w innych wcieleniach. Tak naprawdę zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość nie ma już w ten sam sposób wpływu na twoją przyszłość.

Czym jest warsztat Bars?

Jednodniowym szkoleniem na którym uczysz się wykonywać zabieg Access Bars i poznasz kilka magicznych i jednocześnie bardzo prostych narzędzi, które pozwolą Ci otrzymać tą wspaniałość, którą jesteś z lekkością i radością. Jak może być jeszcze lepiej?

  • Nauczysz się jak wykonywać sesję Access Bars.
  • Zrobisz i otrzymasz 2 sesje Bars.
  • Otrzymasz instrukcję wykonywania sesji i skrypt opisujący metodę.
  • Podczas szkolenia otrzymasz także wiele narządzi, które pozwolą Ci mieć więcej radości i lekkości w każdym aspekcie twojego życia.
  • Po kursie otrzymasz Certyfikat Access Consciousness®, który uprawnia do wykonywania indywidualnych sesji Bars® za pieniądze.

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

2 grudnia, godz. 10.00 – 18.00

Inwestycja w siebie i czas trwania warsztatów:

  • Koszt warsztatów Access Bars w Polsce został ustalony na 940 zł,
  • dla osób powtarzających warsztaty oraz 16 i 17 -latków – 470 zł.
  • Dzieci do 15 roku życia – 0 zł.

serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski, BF, AFF, BPF, 506104987, proconsciousness@gmail.com

Organizacyjnie warsztatami opiekuje się Zofia Machowska 609 231 578