Ceremonia Dźwięku – koncert, joga nidra, pieśni serca

Zapraszamy Cię do głębokiej podróży przy dźwiękach gongów, mis, sitaru, bębnów szamańskich, głosu i pieśni serca, które zabiorą nas w podróż do wnętrza wprowadzając w głęboki stan relaksu.
Towarzyszyć nam będzie także niesamowita cytra oraz sitar i pianino, które opowiedzą Wam swoje historie.

Podróż do wnętrza z wybraną przez Ciebie klarowną intencją, będącą drogowskazem dla świadomości.

Doświadczenie to ma potencjał bycia wielowymiarowym, terapeutycznym, uwalniającym od nadmiernego ciężaru, czy lęków i stresu dnia codziennego. Relaksujące, otwierające serce na miłość, otulające Twoje ciało i Twojego ducha… jeśli tylko sobie na to pozwolisz.

Dodatkowo urozmaici naszą podróż prowadzona Joga Nidra (głęboka relaksacja poprzez części ciała), medytacja i pieśni serca.

Prowadzący przez Tę podróż:

Mariusz Czaiński

Muzyką zajmuje się od około 20 lat. Podróż ta zaczęła się od gitary, a następnie przeniosła się na fascynację brzmieniem indyjskiego instrumentu – sitaru, do którego zapałał ogromną miłością oraz muzykę elektroniczną i dźwiękami ambientu.

Daje mu to wolność i radość bycia sobą totalnie, możliwości ekspresji, których nie znalazł nigdzie indziej. Lubi wprowadzać ludzi w stan głębokiego odprężenia i relaksu poprzez terapeutyczne podróże do dźwięku mis i gongów. Jego koncerty są kojącym doświadczeniem dla ciała i ducha przywracającymi wewnętrzną harmonię.

O swojej muzyce mówi jako wielopłaszczyznowej, przynoszącej – transformacje, ukojenie, relaks, poruszenie zmysłów i wyobraźni, harmonię, wewnętrzną jedność i wgląd.

Serdecznie zaprasza Was w podróż do magicznej krainy dźwięków 

Aleksandra Kubacka

Moją szkołą jest Życie, a nauczycielem Ten Moment i wszystko to co spotykam. Przeszłam długą i krętą drogę do miejsca, gdzie jestem teraz. Uczyłam się i doświadczałam od wielu i na wiele sposób przeglądając się w lustrach wieczności. Powróciłam do serca, osadzam się w jego cichej obecności i pięknie Miłości. Jeśli czujesz, że mogę Ci w jakikolwiek sposób pomóc w powrocie do domu, do siebie, do pełni, uwolnić, to co jest do uwolnienia, ukochania, wybaczenia, to jestem.

Kocham dzielić się wibracjami przepływającymi przeze mnie w formie muzyki i tańca – jest to moja medycyna duszy.

30 sierpnia 2020, godz. 20:00 – 21:30

Koszt koncertu 60zł.

Obowiązują zapisy, ilość miejsc jest ograniczona.

  • Prosimy o zapisy pod telefonem: 730785251.

Serdecznie zapraszamy!