Uczucia są po to, żeby je CZUĆ. Medytacja otwierająca SERCE

Kiedy mamy problem i tylko REAGUJEMY, doświadczamy bardzo powierzchownie naszej prawdziwej ISTOTY i tego, kim naprawdę jesteśmy. Nie przywołujemy tym samym wszystkich naszych zdolności. To wybór nie do końca świadomy. Zanim zareagujemy, możemy się na chwilę zatrzymać, złapać oddech i udać się w głąb siebie. Wtedy znajdziemy przyczynę tego, dlaczego się złościmy, smucimy czy lękamy. Przyszliśmy na świat wyposażeni w zdolność ODCZUWANIA. Odkryć tę zdolność na nowo, to jakby się ponownie narodzić.

PRACA SERCA – metoda medytacji, której autorem jest duchowa nauczycielka, Safi Nidiaye. Umożliwia w prosty i bezpośredni sposób wykrycie w ciele stłumionych, ukrytych za aktualnymi problemami życiowymi UCZUĆ, uświadomienie ich sobie i otwarcie na nie SERCA. Jest metodą przejrzystej percepcji, która koncentrując się na ćwiczeniu uważności ułatwia odbieranie rzeczywistości w sposób neutralny, połączony z oddechem i skupiony na ciele. Ciało, uczucia i serce są w centrum jej uwagi.

PRACA SERCA to droga PRAKTYKI, nie TEORII.

Renata Stankowska o sobie:

Chętnie podzielę się z Państwem wiedzą na temat metody budowania świadomości uczuć ( szczególnie tych stłumionych), której sednem jest powrót do naturalnego stanu, ZDOLNOŚCI ODCZUWANIA.

Od 5 lat doświadczam jej niesamowitego, dobroczynnego wpływu na moje życie: odczuwam spokój wewnętrzny, moje związki z ludźmi zdecydowanie się poprawiły, potrafię mądrze wybierać i nie zadowalam się już relacjami, które nie wzbogacają mojego życia. Cenię i lubię samotność, często jej bardzo pragnąc. Wiem, czego chcę, a świat mi sprzyja. Jestem szczęśliwą kobietą, patrzę w przyszłość z ufnością, a przeszłość zaakceptowałam, jako drogę, która mnie ukształtowała. Odczuwanie uratowało moje życie. Nie mam telewizora, czytam książki, tańczę TANGO argentyńskie, uwielbiam spacery po lesie i praktykuję jogę.

Spotkanie będzie miało formę krótkiego WYKŁADU poprzedzającego GRUPOWĄ MEDYTACJĘ, podczas której będę zapowiadać każdy krok, towarzysząc Państwu z uważnością, neutralnie i z otwartym SERCEM. Ufam, że będzie to dla Państwa pięknym przeżyciem. Otwarcie SERCA zawsze jest piękne.

Spotkanie na charakter otwarty, bez zapisów.

Inwestycja w siebie: 30 PLN gotówką lub na konto 25 1140 2004 0000 3902 3489 3605 dopisek: Praca Serca

Data i godzina: piątek, 19 lutego 2021, godz. 18.00 – 19.30

DO ZOBACZENIA!!!

Renata Stankowska