Uleczyć stare rany duszy. Medytacja otwierająca SERCE

RANA DUSZY to czuły punkt wymagający uzdrowienia. Ona nie uleczy się samoistnie tak długo, jak długo wzbraniam się przez zwróceniem na nią uwagi. Rany fizyczne goją się, jeśli mogą oddychać. Przy ranach psychicznych obowiązuje ta sama zasada. Również one zdrowieją, jeśli mogą oddychać, co oznacza, że ma to miejsce, gdy zostają one uwolnione od zaprzeczania, ignorowania i wypierania. A więc od tego wszystkiego, co przykleiliśmy na wierzch.

Każda NEGATYWNA EMOCJA przykrywa ranę duszy. Ponieważ ta rana istnieje, bywam zdenerwowana, smutna, złoszczę się, wściekam, albo się boję. To moja OCHRONA przed bólem, którego nie chcę poczuć, bo głęboko wierzę, że jest nie do udźwignięcia.

W medytacji PRACY SERCA chodzi o odkrycie i poczucie tego bólu, być może pierwszy raz w życiu, a nie, – jak to było do tej pory – o schodzenie mu z drogi. Kiedy go świadomie i do końca poczuję, problem się rozwiąże. Nie mam już potrzeby chronienia się przed nim. Poczułam go i nie utożsamiam się z nim. Nie jest faktem, ani rzeczywistością, tylko uczuciem, które egzystuje w moim sercu.

PRACA SERCA to droga PRAKTYKI, nie teorii.

To także ścieżka duchowego przebudzenia, prowadząca przez ciało, z głowy do SERCA. W sercu, nie głowie ma miejsce ODCZUWANIE i tam się udamy.

Renata Stankowska o sobie:

Kiedy odczuwam, zamiast myśleć, świat nabiera ostrości, a poszukiwanie otwiera drogę odnajdywaniu.

Dzielę się z zachwytem PRACĄ SERCA, którą zgłębiam i praktykuję od 4 lat. Jestem pierwszą osobą posiadającą certyfikat Safi Nidiaye w Polsce.

W Domu Dźwięków, zachęcę Was do praktykowania metody, pokażę jej proste kroki i zaproszę do medytacji, co będzie – ufam mocno, – bardzo pięknym przeżyciem.

Spotkanie na charakter otwarty, bez zapisów.

Wymiana: 30 PLN (gotówką lub na konto 25 1140 2004 0000 3902 3489 3605 dopisek: Praca Serca + data medytacji )

Data: czwartek, 15 kwietnia 2021, godz. 18:30 – 20:00

zabierzcie ze sobą ciepłe skarpety !

Pytania: info@pracaserca.pl
D O Z O B A C Z E N I A!
Renata Stankowska

www.pracaserca.pl