Uwolnienie – Uzdrowienie – Narodziny mocy

Jak postrzegasz siebie, swoje życie, siebie w relacjach? Towarzyszy Ci poczucie pełni a może częściej odczuwasz brak lub niespełnienie? Czujesz przepływ i lekkość działania? Czy raczej robisz jeden krok naprzód, a dwa lub trzy do tyłu?

Świadomość potencjału, którym dysponujesz kształtuje się w dzieciństwie, to w jaki sposób go wykorzystujesz, ma swoje źródło nie tylko w wyzwaniach i trudnych przeżyciach, lecz także w darach, które otrzymaliśmy od rodziny, rodu, społeczności…

Podczas naszego warsztatu otwierającego cykl Uwolnienie – Uzdrowienie – Narodziny mocy, odbędziesz podróże, by dotknąć pełni własnego, indywidualnego potencjału. Odkryć, nazwać i poczuć moc darów dotąd nieuświadomionych, tłumionych czy nieakceptowanych. Uwolnić i uzdrowić, to co spowalnia Ciebie na drodze do osiągnięcia pełni.

Źródeł poszukasz w dzieciństwie. My będziemy Twoimi nawigatorami. Stworzymy Tobie bezpieczną przestrzeń i możliwość swobodnego doświadczania, dzięki różnym praktykom medytacyjnym oraz technice wewnętrznej podróży i podróży świadomości, które mają swoje korzenie w szamanizmie.

Nasze spotkanie będzie trwało od godziny 10:00 do 16:30/ 17:00. Półgodzinną przerwę lunchową przewidujemy o godzinie 14:00 (lunch we własnym zakresie, możliwość skorzystania z kuchni w obiekcie – kawa i herbata na miejscu).

Zapraszamy 4 lutego 2023, godz. 10:00 – 17:00

Kontakt i zapisy

  • Karolina Deja 501-430-239
  • Marzena Blachowska-Szmigiel 600-010-578
Donacja

  • dla jednej osoby 400 zł.;
  • zaproś koleżankę/kolegę lub partnera, razem kwota donacji 700 zł

Rezerwację miejsca na zajęcia zapewnia wpłata 100zł na konto:
62 1140 2004 0000 3302 7518 3638

W tytule rezerwacji proszę wpisać swoje IMIĘ i NAZWISKO.

Jak przygotować się do zajęć?

Zadbaj o swój komfort:

  • ubierz się wygodnie,
  • możesz zabrać swój koc i matę (na miejscu koce i maty są także dostępne)
  • zabierz opaskę na oczy (lub coś do zasłonięcia oczu)
  • notatnik i długopis

Jesteśmy dla Ciebie.

Jeśli masz wątpliwości albo pytania, zapraszamy do kontaktu:

  • Karolina Deja 501-430-239;
  • Marzena Blachowska-Szmigiel 600-010-578.

O nas

Karolina Deja

Łączę dwa światy – biznesu i rozwoju duchowego.

Jestem absolwentką kierunku Zarządzanie o specjalności Psychologia w Zarządzaniu oraz studiów na wydziale Historii.

Moja ścieżka prowadzi przez różnorodne kursy i szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, jak również z głębszego poznania samego siebie. Wspieram innych w poszukiwaniach własnej drogi. Pomagam w uzdrowieniu ciała i duszy na sesjach indywidualnych oraz grupowych, opartych na moich zdolnościach, darach i doświadczeniu, a także bazujących na wiedzy z kursów między innymi: InnerDance, Pranic Healing Coursee – Mater Choa Kok Sui, Dekotyda, Reiki stopień I i II – Krystyna Włodarczyk-Królicka.

Jestem twórczynią autorskiej metody oczyszczania i wyrównywania energii, według której prowadzę sesje indywidualne.

Zapraszam na sesje indywidualne a także na comiesięczne zajęcia grupowe – Wewnętrzna Podróż.

Marzena Blachowska-Szmigiel

Nauczycielka świadomości i praktyk podróży świadomości.

Doktor habilitowany nauk humanistycznych, lingwistka i dydaktyk.

Ukończyłam między innymi Szkołę Doradztwa Szamańskiego Arvick Baghramian przy ośrodku TU i TERAZ Nowe Kawkowo, szkołę MA-URI Healing Art przy Instytucie MA-URI w Nowej Zelandii, USUI REIKI (poziom 1 i poziom 2) u Arvick Baghramian, kurs podstawowy RECALL HEALING (poziom 1, 2, 3) oraz zaawansowane kursy tematyczne RECALL HEALING.

Praktyki z nurtu neoszamanizmu, systemu uzdrawiania MA-URI i systemu USUI REIKI definiują mnie jako narzędzie uzdrawiającego pola świadomości i nawigatora po światach świadomości. Połączenie osobistych darów, twórczego wglądu w istotę tych praktyk oraz wiedzy z obszaru nauk kognitywnych, biologii totalnej i fizyki kwantowej, zaowocowało autorskim podejściem i praktyką, którą określiłam jako PODRÓŻE ŚWIADOMOŚCI.

Prowadzę warsztaty Podróże świadomości oraz sesje indywidualne i programy rozwoju: Balans – uzdrawianie energetyczne i Twoja droga do pełni.