Dwupunkt i Pole Serca – warsztaty Matryca Eneretyczna

dwupunktZapraszam na letnią edycję warsztatów Dwupunktu, Matrycy Energetycznej, pracy w Polu Serca. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych którzy pragną odświeżyć sobie metodę.

Żyjemy w czasie głębokich zmian i transformacji. To czas na zmianę postrzegania świata i otaczającej nas rzeczywistości. Zmieniając perspektywę, zmieniając sposób widzenia – realnie wpływamy na kształt otaczającego nas świata.

Podczas warsztatów będzie miejsce na część teoretyczną, dowiecie się o programach, w których zostaliśmy wychowani i o tych które stale nas „programują”. Dowiecie się jak „wylogować się z Matrixa”, jak zacząć realnie decydować o swoim życiu.

Poznacie podstawy działania mechaniki kwantowej jako alternatywnej wizji działania świata.

Podczas części praktycznej nauczycie sie pracować z intencją w Polu Serca, wyciszać umysł, wyczuwać energię. Dowiecie się jak stosować poznane techniki do codziennego życia.

Będzie też czas na relaksację z muzyką na żywo i odkreowywanie starych programów podczas jogi nidry….


Podczas warsztatów nauczymy się:

  • Sztuki Uważności, wyciszania umysłu, bycia Tu i Teraz
  • zdejmowania blokad umysłu, usuwania starych programów i niekorzystnych schematów myślowych
  • przebywania w przestrzeni Serca, po to by wykonać Dwupunkt i dowiemy się też jak pozostawać w tej przestrzeni w codziennym życiu
  • „rozmawiania” ze Wszechświatem, by dawał nam dobre odpowiedzi i korzystne rozwiązania naszych problemów
  • prawidłowo wykonywać Dwupunkt, by pomagać sobie i innym

Warsztat bazuje na teoriach dr Richarda Bartletta, dr Franka Kinslowa i Gregga Bradena ora technikach jogicznych i pracy z dźwiękiem.

termin: sobota, 13 sierpnia 12.30-16.00

  • inwestycja 250zł (przy zapisach do 5 sierpnia: 220zł)
  • wymagana przedpłata na konto 50zł.
  • dla uczestników warsztatu Rysunku Intuicyjnego, udział w obu warsztatach:
    350zł, przy zapisach do 5 sierpnia 300zł
informacje i zapisy: flow@flowl.in , 503815002 , http://flowl.in/

Wszystko jest energią. Wszystko. Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to Twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia, to fizykaAlbert Einstein
o mnie: terapeutka holistyczna, od ponad 10 lat pracuje z ludźmi łącząc w swej praktyce wiedzę Wschodu i Zachodu. Zafascynowana jogą, medytacją, arteterapią i dwupunktem…

Zapraszam!

Maria