Warsztat Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera

Będziemy pracować nad Zmianą…

Zapraszamy wszystkich, którzy są gotowi na Zmianę w swoim życiu, niezależnie od tego, jakiego obszaru życia miałaby ona dotyczyć. Zmianę prowadzącą do Uwolnienia siebie i najbliższych od blokujących i powstrzymujących przepływ życia uwikłań, pochodzących z przeszłości rodziny, rodu, społeczności, grupy zawodowej. Uwolnienie dokonuje się przez Wybaczenie sobie, bliskim albo zupełnie nieznanym osobom, przez akceptację losu. Im bardziej jesteśmy gotowi wybaczyć i odpuścić, tym bardziej łagodne i radosne staje się nasze otoczenie, związki, praca, pasje, tym większy dostatek.

„Szczęście”

Oprócz szczęścia beztroskiego i pogodnego jest szczęście skupione i ciche. To skupione szczęście bierze się z harmonii z tym, co działa we wszystkim. Ostatecznie jest czymś duchowym, inną świadomością.

Będziemy się mogli dostroić do tej świadomości wtedy, kiedy znajdziemy drogę wyjścia ze swojej ograniczonej świadomości, przede wszystkim poza granice dobrego i złego, właściwego i niewłaściwego. (…)

Zgadzamy się na wszystko takie, jakie było i jakie jest, nie żałujemy niczego, nie życzymy sobie, żeby się zdarzyło inaczej. Zgadzamy się też na skutki, które z tego wynikły i przyczyniły się do naszego nieszczęścia i szczęścia.

Jaki jest tego rezultat? Znajdujemy drogę do głębokiego spokoju.”

Fragment książki Berta Hellingera „Nowa świadomość”

Zapraszamy osoby, które mają odwagę na Zmianę.

Prowadząca: Anna Podgórska, absolwentka Taunus Institut für Systemaufstellungen, od roku 2012 prowadzi warsztaty ustawień i sesje indywidualne. Jest konsekwentna w odkrywaniu prawdy wyłaniającej się z obrazów ustawieniowych, a jednocześnie dbała o dyskrecję i poczucie bezpieczeństwa uczestników warsztatu. Jest matką dwóch dorosłych synów, pasjonatką podróży i poszukiwania prawdy o życiu.

Organizacja: Katarzyna Preiss-Jastrzębska, tłumacz książek oraz warsztatów ustawień rodzin prowadzonych przez Berta Hellingera, Güntera Schrickera, Wolfganga Deussera, Gerharda Walpera, Andrę Drohlę

7 – 8 grudnia 2019

  • sobota 10.00 – 18.00
  • niedziela 10.00 – 16.00
Koszt

  • 550,- PLN
  • Wpłata zaliczki w wysokości 150,- PLN

na konto: Gmina Poznań 32 1090 1362 0000 0001 3699 0087
gwarantuje miejsce na warsztacie.

Kontakt

  • 888 347 591
  • katarzynapreiss@interia.pl