Warsztaty Dwupunktu, cz. 1 i 2

Kwantowe techniki transformujące to najszybsza droga do transformacji. Metoda dwupunktu jest dla mnie najbardziej skutecznym sposobem wprowadzenia siebie na drogę wielopłaszczyznowej zmiany. Jest oparta na założeniach naukowych, które zostały tutaj połączone z elementami psychotroniki.

Podczas warsztatów, pracując z intencjami, zmieniamy zapisy informacji oraz zakłócające i blokujące przepływ wzorce.

Uczymy się „pracy” z informacją z pola kwantowego, aby tworzyć, kreować odpowiadające nam wyniki końcowe.

Metodę dwupunktu można stosować dla siebie, dla innych oraz na odległość. Jej zastosowanie wpływa na lepsze samopoczucie, rozwój intuicji, dokonywanie właściwych wyborów, na równowagę umysłu, ciała i emocji. Z powodzeniem jest wykorzystywana przez absolwentów w ich firmach, rodzinach, czyli na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej. Jej poznanie i nauczenie się nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania.

Gdy poznasz metodę dwupunktu, zrozumiesz, dlaczego kontrola, napięcie oczekiwania i walka oddalają od celów, zamiast je przybliżać. Nauczysz się jak je odpuścić i jak osiągać cele w energiach spokoju, pewności i równowagi.

Warsztaty prowadzone są na żywo – w grupie, na sali, gdzie skumulowana energia grupy niezwykle wspiera i wzmacnia procesy transformujące. Grupy są kameralne.

Każdy uczestnik warsztatów dwupunktu doświadczy minimum jednej sesji indywidualnej z prowadzącą. Warsztaty mają bogatą formę ćwiczeń i praktyki i bardzo różnią się swoim oryginałem od licznych imitacji.

Przyjdź taki, jaki jesteś i wyjdź odmieniony … Zapraszam serdecznie, Anna Kubica

WIĘCEJ http://www.annakubica.com/dwupunktowa-transformacja-czesc…

Podane godziny są umowne, szczegóły zostaną dosłane w mailu od organizatora.

10 – 11 października 2020r

  • sobota 11.00 – 19.00
  • niedziela 09.00 – 17.00
*ZAPISY u ORGANIZATORA*

  • organizator: Anna Kubica
  • tel. 663-832-383,
  • kontakt@annakubica.com
  • Cena warsztatu (2 dni): 600 zł
  • Powtórzenie warsztatu (1 dzień lub 2 dni): 300 zł