„Zen a sztuka walki” – wykład otwarty Mistrza Sam FS Chin

Knowing The Moment Itself

 

 

Serdecznie zapraszamy na otwarte, BEZPŁATNE spotkanie z Mistrzem Sam FS Chin poświęcone chińskim wewnętrznym sztukom walki oraz filozofii Zen.

Sam FS Chin to obecny dziedzic i strażnik systemu I Liq Chuan. Unowocześnił sztukę i przystosował ją do zachodniej kultury. Jest też twórcą związanej ze stylem filozofii Zhong Xin Dao (Drogi Środka Serca), silnie powiązanej z taoizmem oraz Zen. 

Podczas spotkania Mistrz opowie o byciu obecnym w każdej chwili, świadomości, uważności oraz nabywaniu umiejętności rzeczywistego uczenia się. 

Jesteśmy przekonani, że ta otwarta formuła trafi nie tylko do osób praktykujących I Liq Chuan, ale też do wszystkich zainteresowanych sztukami walki pod kątem samorozwoju oraz filozofiami Wschodu w ogóle.

Spotkanie będzie wstępem do dłuższego pobytu Mistrza w Poznaniu i Wielkopolsce, zaplanowanego na dni 7–13 kwietnia. 7 kwietnia Mistrz Sam FS Chin poprowadzi otwarte (lecz odpłatne) warsztaty I Liq Chuan dla wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji na  /ILiqChuanPoznan

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czego się spodziewać, obejrzyj ten krótki wywiad z Mistrzem (polski lektor)
http://youtube.com/watch?v=H… –

Jedyne, co powinniśmy, to tylko robić coś, gdy to nadchodzi.(…) Powinniśmy żyć w tym momencie<span class="su-quote-cite">Suzuki</span>

Obecna wizyta Mistrza w Poznaniu to wyjątkowe wydarzenie bo jest to jego pierwsza wizyta tutaj po wielu latach. 

Wykład odbędzie się w języku angielskim, tłumaczony na język polski.

Bądź tu i teraz, bądź uważny i świadomy tego co jest naokoło ciebie. To główna oś filozofii Zhong Xin Dao. Na tej bazie oparta jest sztuka walki I Liq Chuan.

Myśl niemyślenie. Jak myśleć niemyślenie? Poza myśleniem. Tym jest istota zazen.

Nie ważne jaką sztukę walki praktykujesz. Podstawy są takie same dla wszystkich. Zapraszamy wszystkich miłośników i praktyków sztuk walki. 

Praktykujesz Tai Chi, Kung Fu, Wing Chun, Aikido, Karate i podobne sztuki walki? Ten wykład jest dla ciebie!

Zapraszamy też praktyków filozofii Zen i pokrewnych. Będziecie zaskoczeni jak blisko sztuki walki leżą obok Zen. Na wykładzie znajdziecie się jak w Domu.

termin: 6 kwietnia 2018 (piątek), godz. 19.00

wykład jest bezpłatny

kontakt: Jacek 601 713 044, Tomek 792 042 461

http://youtube.com/watch?v=H… – krótki wywiad z Mistrzem (polski lektor)

 

It’s too late to be ready.<span class="su-quote-cite">Dogen</span>