Alchemia Gongów Planetarnych

Witam Poznań po krótkiej przerwie 🙂

Kolejne wydarzenie przed nami lecz tym razem w innym wydaniu niż zazwyczaj. To co mam zamiar Wam przedstawić tym razem to całkowicie nowa koncepcja mojej pracy z dźwiękiem.

Chciałbym wprowadzić was w mój świat postrzegania i poczucia dźwięku.

Z biegiem czasu moja praca z dźwiękiem nabrała rozpędu i przeszła metamorfozę. Od uzdrawiania aż po podróże w głąb siebie. Dźwięk poprowadził mnie najdalej ze wszystkich innych narzędzi które posiadam lub też w połączeniu z nimi. Zawsze stanowił podwalinę każdego procesu w którym brałem udział lub prowadziłem. To jak nawiązanie relacji z samym sobą i zdanie sobie sprawy że nie jestem tu sam… W moim przypadku jest dźwięk który stanowi integralną część mnie. Można by powiedzieć że jestem dźwiękiem…

Wszyscy znacie już walory uzdrawiające płynące z słuchania i czucia gongów, mis oraz innych instrumentów tego typu więc nie będę opisywał tego poraz kolejny. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej odsyłam do moich poprzednich wyrażeń.

Tym razem skupimy się na szerszym spektrum zastosowań dźwięku i polecimy dalej niż zazwyczaj odkrywając nieznane. 

Zapraszamy poszukiwaczy nowych doświadczeń oraz wszystkich potrzebujących uzdrowienia i zrozumienia siebie na nowych nieznanych dotąd poziomach.

8 grudnia 2018, godz. 18:00 – 20:30

Koszt za uczestnictwo to 70pln 

Pamiętajcie o wysłaniu sms z potwierdzeniem przybycia pod numer: 735 969 848 

Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia.