Aromatouch – certyfikowane szkolenie

Technika AromaTouch to wyjątkowa metoda aplikacji olejków eterycznych opracowana przez dr Davida Hilla. Technika ta jest aplikacją olejków eterycznych, która łączy specjalny sposób aplikacji z ośmioma najpotężniejszymi olejkami i mieszankami doTERRA.

Technika AromaTouch została zaprojektowana, aby promować homeostazę i relaksację, zmniejszyć stres i wspomóc ogólne samopoczucie.

Można ją wykonywać zarówno w domu jak i w gabinecie terapeutycznym. Została ona również przebadana klinicznie.

Każdy olejek eteryczny w technice AromaTouch został wybrany ze względu na jego indywidualne właściwości aromatyczne i ich silne właściwości po połączeniu.

Technika AromaTouch wykorzystuje specyficzne wytyczne i instrukcje dotyczące zarówno dawkowania, jak i stosowania, które czynią go bezpiecznym i skutecznym sposobem uzyskania pełnych korzyści z olejków eterycznych. Technika AromaTouch jest delikatna i może być dostosowana do skóry młodej lub wrażliwej, aby każdy mógł odnieść korzyści bez obawy o przeciążenie ciała.

 Dla kogo jest to szkolenie?

Dla osób chcących poznać tę niezwykle skuteczną technikę oraz dla terapeutów, pracujących z ciałem. Po uzyskaniu certyfikatu, zabieg ten można wykonywać w gabinecie odpłatnie.

 Co otrzymamy na szkoleniu?

Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia wydawany przez doTERRA, zestaw 8 olejków klasy terapeutycznej po 5 ml oraz materiały szkoleniowe. Po szkoleniu otrzymają dostęp do specjalnej prywatnej grupy z dodatkowymi materiałami.

W pierwszej części szkolenia omówimy teoretyczne podstawy oraz badanie kliniczne, w części drugiej będziemy praktykować technikę. W przerwie przewidziany jest obiad we własnym zakresie. Jak się przygotować na szkolenie?

Na szkolenie trzeba wziąć własny ręcznik lub chustę, najlepiej również mieć rozpinaną bluzę lub koszulę. Koniecznie trzeba mieć ze sobą 1,5 l wody i pić ją przed i w trakcie szkolenia.

Jeśli masz przenośny stół do masażu…

Jeśli masz stół i jesteś gotowa go wypożyczyć na czas szkolenia, w podziękowaniu otrzymasz olejek eteryczny klasy terapeutycznej o wartości 80-140 zł (olejki są do wyboru po szkoleniu, zawsze przywożę ich spory zapas)

Faktury

Faktury za szkolenie można pobrać w chwili zakupu biletu poprzez serwis biletowy. Ja nie wystawiam Wam faktur indywidualnie, jedynie można je pobrać z serwisu.

Cena szkolenia: 675 zł

W cenie szkolenia:

  • Zestaw olejków czystej klasy terapeutycznej Aromatouch
  • Materiały szkoleniowe
  • Certyfikat ukończenia szkolenia

Szkolenie poprowadzi Eliza Nowosielska, jedyna w Polsce instruktorka Aromatouch, mająca uprawnienia do szkolenia innych w tej metodzie.

Obostrzenia pandemiczne

Na szkoleniu obowiązują maseczki. Również obowiązuje odstęp 1,5 za wyjątkiem osoby wykonującej zabieg Aromatouch i osoby, na której zabieg jest wykonywany. Jeśli te wymagania zostaną zniesione, przestaną również obowiązywać na szkoleniu.

WAŻNA INFORMACJA ODNOŚNIE BILETÓW

W systemie evenea bilet można zarezerwować na kilka dni i opłacić później. Pamiętajcie, że data płatności nie może być późniejsza niż data dostępności biletów. W momencie, kiedy kończy się sprzedaż biletów, dla wszystkich osób, które wpłaciły zamawiane są zestawy szkoleniowe i jeśli ktoś zarezerwował bilet a zapłaci później, będzie musiał wziąć udział w kolejnym szkoleniu, bo nie ma możliwości „domówić” zestawów później.

ZWROTY

Obowiązuje zasada koncertu rockowego: jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w szkoleniu- odsprzedaj swój bilet. Na każde ze szkoleń jest sporo chętnych, zwłaszcza w ostatnich dniach przed szkoleniem, kiedy nie ma możliwości zakupienia biletu przez system.

ZMIANA TERMINU SZKOLENIA

Jeśli kupiłaś bilet na szkolenie a nie możesz wziąć udziału akurat w danym terminie, możesz zmienić termin szkolenia najpóźniej 10 dni przed jego rozpoczęciem (szkolenie rozpoczyna się np. 22 września, to możesz to zgłosić do godziny 24.00 11 września. Zostaną zaproponowane inne daty, na które jeszcze są miejsca. Po tym terminie zmiana daty i miejsca szkolenia nie jest możliwa.

ODWOŁANIE SZKOLENIA

W związku ze zmienną sytuacją epidemiologiczną szkolenie może zostać odwołane, w takim przypadku serwis evenea dokona zwrotów na konta, z których szkolenie zostało opłacone.

Przed szkoleniem otrzymasz również maila z informacjami organizacyjnymi, sprawdzaj folder Powiadomienia w poczcie.

Dołącz do wydarzenia na facebooku, aby być na bieżąco ze szczegółami wydarzenia.

14 sierpnia 2021, godz. 10:00 – 17:00

Do zobaczenia na szkoleniu!