Biodanza – spotkania w tańcu

Poczujmy muzykę w ruchu i wyraźmy się przez taniec!

Biodanza to jedna z tych rzeczy, których nie da się opisać – jej trzeba po prostu doświadczyć. Po raz pierwszy poznałam ją mieszkając w Hiszpanii i nie znając jeszcze języka hiszpańskiego od razu wiedziałam, że będzie to coś co będę robić do końca życia. Po każdej sesji czułam się lekko, porządkowały się moje myśli i moje ciało chciało tańczyć. Biodanza to metoda pracy z ciałem i muzyką, opiera się na przebudzeniu poprzez taniec naturalnej witalności – chęci życia. Każda sesja to podróż przez rytmy, melodie, emocje i spotkania. Ukończyłam 4-letnią szkołę Biodanzy w Berlinie pod okiem Sammo Lusa, która uczyła się od samego Rolando Toro – twórcy metody popularnej już w wielu krajach na całym świecie.

Z wykształcenia jestem psychologiem. Wszystko czego nauczyły mnie studia, obserwacja natury, lata prowadzenia warsztatów ze śpiewu intuicyjnego, tańca i samoekspresji oraz tego, czego nauczyła mnie Biodanza pragnę upleść w opowieść o pokochaniu siebie, dostrzeżeniu własnego wyjątkowego potencjału, powrocie do tu i teraz i zabawy życiem.

Możesz dołączyć na pojedyncze spotkanie, każde z nich tworzy indywidualną całość. Jednocześnie wszystkie spotkania tworzą kompletną podróż, dlatego pierwszeństwo mają te osoby, które zapiszą się na całą serię 7 spotkań.

12 lutego 2021, godz. 18:30 – 20:30

Zapisy są równoznaczne z wpłatą. Liczba miejsc naturalnie ograniczona.

  • Pojedyncze spotkanie: 70 zł
  • Wszystkie 7 spotkań: 400 zł
  • *Biodanzowy Prezent Gwiazdkowy: Wszystkie 7 spotkań zakupione przed Bożym Narodzeniem tego roku: 350 zł
  • A dla osób, które uczestniczyły już w pierwszej serii Biodanzy lub dla osób przez nie zaproszone przed 24.12.2020: Wyjątkowa cena 320 zł
Na wszystkie pytanie chętnie odpowiemy Anahita i Justyna

  • biodanza.poznan@gmail.com
  • 690 482 522
Zapisy: Imię Nazwisko Biodanza 2.0

47 2360 00180107 0000 0063 8384