Ceremonia dla Kobiet – Jedność Serca i Łona

Witaj Kobieto,

Zapraszamy Cię do Świątyni Kobiecości gdzie właśnie otwierają się dla Ciebie jej bramy byś mogła zanurzyć się i doświadczyć Ceremonii Jednoczenia Łona i Serca.

Świątynia Kobiecości jest miejscem sacrum dedykowanym kobietom, które są gotowe na podróżowanie po ścieżkach swojej kobiecości, duchowości i seksualności. Jest to energetyczna przestrzeń dająca poczucie bezpieczeństwa by stawać się autentyczną i wolną. Wypełnia ją nieograniczona bezwarunkowa miłość, która otula i uzdrawia. Płonie tam fioletowy płomień transformacji, któremu możesz oddać wszystko to co ci już nie służy i potrzebuje odejść. Spływa do niej kryształowo-biały strumień światła, którym możesz napełnić siebie i otworzyć się na nowe. W tej świętej przestrzeni możesz poczuć jak to jest być akceptowaną jako kobieta, istota duchowa i seksualna.

Ceremonia Jednoczenia Łona i Serca do której Cię zapraszam jest doświadczeniem podczas którego będziemy budzić i aktywować nasze Łono i Serce. Będziemy otwierać się na ich przepływ by dokonać połączenia i poczuć ich wspólny rytm i oddech.

Doświadczenia które będą nas wspierać w tym procesie to między innymi:

  • Ceremonia picia herbaty
  • Muzyka i ruch z twoich głębi
  • Łączenie się ze swoim Źródłem
  • Medytacje prowadzone
  • Uzdrawiający i transformujący krąg kobiet

Jeśli czujesz, że ta podróż jest właśnie dla ciebie, że tego właśnie ci teraz potrzeba, że budzi się w tobie chęć doświadczenia i celebracji to z otwartym sercem i łonem zapraszamy.

Brama właśnie się otwarła…

Do tej ceremonii zapraszam Cię wspólnie z moją cudowną siostrą Tati Luz, która poprowadzi Ceremonię Picia herbaty i poruszy nasze serca.

Z serca do serca, z łona do łona

Kasia Vajra i Tati Luz


PROWADZĄCE: Kasia Vajra i Tati Luz

STRÓJ: Zachęcam do zabrania ze sobą wygodnego ceremonialnego stroju (kolory przewodnie podczas ceremonii to zieleń i czerwień). Oczywiście nie jest to obowiązkowe. 😊

KIEDY: 29 czerwca 2019, godz. 17:00 – 20:00 (21:00, w zależności od ilości osób)

ZAPISY: (obowiązkowe, liczba miejsc ograniczona)

KOSZT: 79 zł

kontakt z nami:

  • kontakt@kragkobietpoznan.pl
  • 515 423 101

Prowadzące:

Kasia Vajra – Kobieta prowadząca otwarte i zamknięte kręgi kobiet od ponad trzech lat ( Krąg Kobiet Poznań). Ukończyła dwu letnią inicjację szamańską prowadzoną przez Jadwigę Nairę w Centrum Ty i Wszechświat. Studentka rocznego kursu masażu tantrycznego oraz szkoły Sex&Love. Gra na misach kryształowych i prowadzi Innerdance. Odrywa swoje powołanie jakim jest prowadzenie ceremonii i praca z kobietami w tematyce kobiecości, duchowości i seksualności.

Tati Luz- Rozwój duchowy i osobisty towarzyszy mi od dłuższego czasu. Za mną dużo różnego rodzaju doświadczeń i tych pozytywnych i tych negatywnych, każde z nich obdarowało mnie wiedzą i mądrością wszechświata. Po przez zgłębiania i odkrywanie siebie doszłam do momentu, w którym zostałam konsultantem w nowatorskim systemie Matryca Życia, systemie za pomocą którego można uzdrowić swoje życie, wprowadzić harmonię, obfitość i doprowadzić siebie do szczęśliwego i radosnego bycia. Również tworzę mgiełki energetyczne, które wspierają w procesie wzrostu, uzdrowienia i integracji (Tati przywiezie je ze sobą, będzie można zakupić)

Na kręgu poprowadzę ceremonię picia herbaty, chciałabym Was ugościć cudowną Matcha, która urzekła mnie swoją delikatnością i zaskoczyła działaniem. Poza magicznością, która w sobie kryje, Matcha zawiera w sobie substancji odżywcze, które dobrze wpływają na ludzkie ciało.

Tu można więcej się dowiedzieć o Matcha:

https://www.google.com/amp/s/www.czajnikowy.com.pl/herbata…