Ceremonia Kakao z muzyką na żywo i tańcem

Dzień dobry:)

Wracamy do Was z cudowną Ceremonią Kakao ♥

Będzie jak zawsze pysznie, tanecznie i pięknie 🙂

Kakao otwiera zmysły i dodaje energii. Sprawia, że łatwiej jest się skontaktować z tym, co jest w tu i teraz w naszym ciele i sercu, sprawia że jesteśmy bardziej obecni.

Surowe kakao znane od stuleci jako ”napój bogów” jest cudownym, otwierającym serce oraz mądrość lekarstwem dla naszego ciała i duszy. Otwiera przed nami drzwi nowych możliwości, pogłębia skupienie, otwiera nas na świat, łączy z tym co potrzebujemy, oczyszcza delikatnie i uzdrawia.

Gorzki smak kakao jest źródłem mądrości i energii, a jednocześnie afrodyzjakiem i kojącym balsamem, stwarza odczucie błogostanu i wspomaga odczuwanie miłości.

Jest też najlepszym na świecie źródłem magnezu, chromu, żelaza oraz dobrze przyswajalnego przez organizm wapnia, najprawdopodobniej jest to także najlepsze źródło manganu. Jest również jednym z najlepszych źródeł cynku i miedzi. Wszystkie składniki potrzebne dla zdrowego metabolizmu są w ziarnach kakaowca, ma wspaniałe właściwości dla serca, balansuje wahania nastroju, pomaga przy problemach z apetytem, poprawia pamięć i krążenie krwi, poprawia skupienie i obniża ciśnienie tętnicze.

Kakao pomaga uwolnić endorfiny i dopaminę, hormony szczęścia, sprzyjające odczuwaniu euforii i zadowolenia, zmniejszając ból i wprawiając w błogostan.

Ceremonii będzie towarzyszyła piękna muzyka grana i śpiewana na żywo jak i ta odtwarzana.

Będziemy odpoczywać, relaksować się, będziemy wsłuchiwać się w siebie poprzez oddech, świadomy i spontaniczny ruch, medytację, taniec, bycie w ciszy, …

Kakao będzie naszym wsparciem by bardziej otworzyć się na odczuwanie siebie i kontakt z wewnętrznym Ja.

Cena PROMOCYJNA – 130 zł przy zgłoszeniu do 31 sierpnia

  • Cena regularna 150 zł przy zgłoszeniu od 1 września
  • Rezerwacją miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 50 zł oraz wiadomość sms, FB lub mail

Konto do wpłat:
Ewa Gęściak
80 1090 1131 0000 0001 0751 4090

20 września (piątek) 2019, godz.18:00 – 22:00

Uwaga!!! Mamy ograniczoną liczbę miejsc ze ze względu na ilość specjalnie zamawianego Ceremonialnego Kakao.

Prowadzi
Ewa i Sławek Gęściak

Zapraszamy ♥

Info: Ewa