Dary Duszy

Zapraszam z serca do głębokiego spotkania z własną Duszą.
Zapraszam do doświadczenia prawdziwego Siebie, otwarcia się na bezwarunkową miłość i uzdrawianie wszystkiego, co jeszcze w nas potrzebuje uzdrowienia.

Od ponad roku w różnych miastach organizuję spotkania, medytacje Połączenia z własną Duszą.

Każde spotkanie jest inne i piękne w swojej niepowtarzalności. Każdy doświadcza tego, czego właśnie teraz w swoim życiu potrzebuje doświadczyć. Wiele osób przeżywa głębokie, przepełnione światłem i miłością spotkanie ze Sobą, doświadcza powrotu do Domu, który mają w swoim Sercu.

To spotkanie w obecności i otwartości na wszystko, czego teraz doświadczamy, każde odczucie z ciała, każdą emocję, historię i obrazy, które do nas przychodzą. To przestrzeń, w której płynie uzdrawiająca energia i możemy w pełni przyjąć siebie takimi, jakimi jesteśmy.

Zapraszam do pięknej, wspólnej podróży.

28 stycznia, 19.30 – 21.30

uczestnictwo w spotkaniu: 50 zł

Proszę o zgłoszenia telefoniczne, smsowe: 508 175 132.

Spotkanie prowadzi Rafał Górniak
Jestem psychologiem i terapeutą. Prowadząc warsztaty i sesje indywidualne pracuję z uzdrawiającą energią, emocjami i świadomością.

W swojej pracy korzystam z wielu metod rozwoju, metod pracy z ciałem – ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i świadomością oraz metod uzdrawiania opartych na pracy z energią, śpiewie intuicyjnym, odkrywaniu połączenia z własną Duszą.

Prowadzę indywidualne sesje i warsztaty uzdrawiania relacji z rodzicami, kręgi i warsztaty dla mężczyzn, spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, medytacje Połączenia z Duszą, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania Ścieżki Serca.