Didgeridoo Sound Meditation

„Medytacja dźwiękowa Didgeridoo jest tak samo skuteczna jak cicha medytacja w zmniejszaniu postrzeganego przez siebie negatywnego pobudzenia, zmęczenia i energii oraz bardziej skuteczna niż cicha medytacja w relaksacji i ostrym stresie. „

National Library of Medicine

Zapraszam Was na grupową sesję dźwiękowo – terapeutyczną, podczas której będziemy praktykować kierowanie uwagi na czucie ciała i bycie w tu i teraz.

Będziemy pracować z uwagą i oddechem, aby skontaktować się ze swoim ciałem i uświadomić sobie skumulowane w nim napięcia. Następnie w wizualizacji połączymy się z naszymi rodzicami, dziadkami i dalszymi przodkami, aż dotrzemy do Źródła naszego Istnienia.

Medytacja zaczerpnięta z metody Ustawień Rodzinnych Berta Hellingera wprowadza nas w stan jedności z naszymi przodkami, sprawia, że czujemy z nimi więź i połączenie. Te narzędzia, pozwolą nam spotkać się ze sobą, poczuć jak się mamy w kontekście naszego systemu rodzinnego.

Następnie stosując połączenie śpiewu gardłowego z brzmieniem didgeridoo wytwarzam bardzo szerokie spektrum częstotliwości wibracji w zakresie <0.5Hz do 2,5kHz, przekazując w ten sposób informacje od przodków za pomocą żywych polifonicznych dźwięków bezpośrednio do osób w grupie. To szczególny i nowatorski sposób pracy w Polu.

Didgeridoo otwiera przestrzeń, która czasami jest przed nami zamknięta oraz domyka procesy, które potrzebowały domknięcia. Ponadto wibracje o tych częstotliwościach wpływają na całe ciało działając relaksująco, oczyszczająco, uwalniająco i pobudzająco na tkanki. Harmonizują półkule mózgowe. Siła uzdrowienia płynąca z dźwięku mobilizuje komórki organizmu do procesów samo uzdrawiania i samo regeneracji.

Sesja kończy się ćwiczeniem gruntującym. Podczas sesji korzystam z:

  • wizualizacji inspirowanej metodą Berta Hellingera
  • ćwiczeń kierujących uwagę na ciało i oddech
  • ćwiczeń gruntujących
  • doświadczeń pracy z Gurdjieff Movements
  • śpiewu gardłowego
  • dźwięku didgeridoo.

„WIBRACJE występują we wszystkich rodzajach, aspektach i gęstościach materii Wszechświata, od najsubtelniejszej do najmniej subtelnej; pochodzą one z różnych źródeł i podążają w różnych kierunkach, nawzajem się przecinając, zderzając, osłabiając, wzmacniając, zatrzymując się wzajemnie itd. (…)stopień świadomości odpowiada stopniowi gęstości lub prędkości wibracji. Oznacza to, że im gęstsza jest materia, tym mniej jest ona świadoma, tym mniej inteligentna. Im gęstsze są wibracje, tym bardziej świadoma i bardziej inteligentna jest materia.”

Fragmenty Nieznanego Nauczania – P.D.Uspieński

24 czerwca 2023, godz. 18:00 – 19:30

Zapisy i informacja

  • 696 920 509 Paweł Zając Daat Frequency
Inwestycja: 70zł


O mnie:

Paweł Zając – DAAT frequency – Certyfikowany Terapeuta Ustawień Systemowych w Taunus Instytut, należał do londyńskich grup gurdżijewowskich, gdzie zgłębiał wiedzę o Człowieku i Jego

Byciu, praktykował Gurdijeff Movements, posiada wykształcenie muzyczne, na didgeridoo gra od 26 lat, eksperymentuje także ze śpiewem mongolskim, bębnami afrykańskimi, drumlą, gongami,

misami tybetańskimi i innymi instrumentami archaicznymi. Współpracuje z muzykami i współtworzy rozmaite projekty muzyczne. W 2021 wydał solowy album „Didgeridoo Story” symultanicznie z książką Marka Tomalika „9 Ognisk”