Twój Głos Ma Moc! – Zabawa z dźwiękiem i intuicyjnym śpiewaniem

W skrócie: Twój głos może być łącznikiem. Punktem styku między Twoim wnętrzem, a światem zewnętrznym. Między Twoimi uczuciami, a Twoimi myślami i przekonaniami. Między Twoim sercem, a Twoją głową.

Zapraszam do zabawy i doświadczania tego połączenia poprzez muzykę!

♥ ♥ ♥

Na warsztatach pozwalamy, żeby dźwięk wydobywał się z nas intuicyjnie. Liczy się tylko jedno: żeby Twoje ciało czuło się swobodnie. Wtedy wszystko powoli będzie się układać „samo”, a Ty poczujesz ulgę, radość, nową moc. Twoją własną wewnętrzną moc. Na tyle, na ile będziesz gotowa/y i na ile sama/sam sobie pozwolisz. Bez pośpiechu.

Bardzo popularne jest przekonanie, że „ja nie mam głosu”. To nieprawda. Każdy ma głos. Jeśli możesz mówić, to masz głos. Co najwyżej zapomniałaś/eś jak to jest. Wydobywać głos swobodnie, żeby wyrazić na zewnątrz to, co czujesz i myślisz w środku. Robić śmieszne odgłosy. Bawić się. Każde dziecko robi to w sposób naturalny i nieskrępowany. Większość z nas niestety później zapomina.

Będziemy więc przede wszystkim przypominali sobie jak to się kiedyś robiło. Rozruszamy te miejsca w ciele, które zesztywniały przez lata i nawet nie byliśmy świadomi jak bardzo. Będziemy eksperymentować, bawić się dźwiękami, tak jak dzieci, którymi kiedyś byliśmy. Zdradzę Ci sekret: to beztroskie dziecko jest cały czas w Tobie, jest częścią Ciebie. To część osobowości, która odpowiada za czystą radość życia, która jest zawsze sobą (no bo niby kim innym miałaby być?). To część, dla której wszystko jest niesamowite i nic nie jest niemożliwe.

Stworzymy więc dla siebie przestrzeń spokoju, akceptacji i miłości, w której ta nasza dziecięca część będzie mogła dojść do głosu. Dosłownie 🙂

=== WIĘCEJ O WARSZTATACH ===

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj tutaj: https://facebook.com/twojglosmamoc/…

=== KONKRETY ORGANIZACYJNE ===

Spotkania odbywają się w „Domu Dźwięku”, fantastycznym miejcu przy ul. Sikorskiego 17/18 w Poznaniu.

Najbliższe spotkanie: 05 września 2018, start: godz. 18.30; Czas trwania: ok. 1,5-2h

Wkład finansowy: 50 zł za osobę lub PROMOCJA: 75 zł za dwie osoby. Z miłością i dumą odprowadzam od tej kwoty podatek do publicznej kasy – żeby nam się żyło w naszym państwie coraz lepiej!

Ze względów fiskalnych przyjmuję tylko przedpłaty. Numer konta firmowego:

Serce w akcji Krzysztof Łęcki
37 1140 2004 0000 3102 7755 3896

Aby zarezerwować miejsce wyślij wiadomość na Messengerze lub na adres mailowy: krz.lecki@gmail.com

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


=== SPRAWDŹ CO MÓWIĄ INNI ===

Warsztaty z Krzysztofem były bardzo uwalniającym doświadczeniem. Potrafił on stworzyć bezpieczną atmosferę do wolnej ekspresji. Podczas godzinnej podróży z głosem moim i innych uczestników oraz uczestniczek warsztatu udało mi się uwolnić wiele napięć, które blokowały wolną ekspresję mojego głosu. A co najważniejsze, była to świetna zabawa.

–Marta Łukowska

Wspólny śpiew w kręgu zabrał mnie w podróż, w podróż do mojego wnętrza, do niematerialnej przestrzeni, w której jest wszystko. Zabrał mnie „do domu”, nakarmił, odżywił i przypomniał o tym, że największą wartość ma to czym możemy się dzielić.

–Justyna Romaniak

Lightly led, we got softly introduced to this lovely work. Intuitive himself, Krzysztof offered us deep and meaningful experience, that has open us all in no time, to experimenting with our voices, to try new ways in producing sound without judgement or fear. Even those of us, who were quite shy, managed with ease and with holding and support of Krzysztof we went on quite a journey. Recommend to everyone.

–Paola


=== O MNIE ===

Na co dzień występuję jako wokalista z zespołem w stylu big-bandowym ( https://facebook.com/goodeveningorchestra). Moje klimaty to jazz, soul i muzyka eksperymentalna. Działam również równolegle w branży IT – przez wiele lat zajmowałem się programowaniem, a aktualnie prowadzę warsztaty programowania dla początkujących.

Nie jestem żadnym guru od śpiewu ani muzyki, ale sporo już doświadczyłem. Trudne emocje, których nie chciałem czuć, opór, odcięcie od ciała, wątpliwości, lęki, porażki, które musiałem przełknąć, przetrawić i jakoś przeżyć. No i nadal żyję i nadal doświadczam. Były też i są przeżycia, które pokazują mi do czego jestem zdolny kiedy jestem w kontakcie ze swoją wewnętrzną mocą. Występy przed kilkutysięcznym tłumem ze wspaniałym zespołem. Żywa, namacalna wręcz energia, otaczająca muzyków na scenie i przepływająca między zespołem, a ludźmi bawiącymi się pod sceną. Otwieranie serca na ludzi, uczucie głębokiego połączenia, wzruszenia i spokoju. To te przeżycia pokazują mi mój kierunek. Dzięki nim udaje mi się przetrwać trudne momenty. Bo wiem, że warto.

Teraz chcę pomóc innym – w nawiązaniu kontaktu ze swoim wewnętrznym głosem i na drodze do odzyskania i pokochania siebie. To piękna droga, prawdopodobnie najpiękniejsza ze wszystkich

🙂 Zapraszam! ♥