Kurs malowania intuicyjnego Vedic Art

Vedic Art to kurs odkrywania siebie za pomocą intuicyjnego malowania. Stanowi narzędzie umożliwiające wgląd we własny umysł (w tym podświadomy) oraz mechanizmy w nim zachodzące. Uczestnicy przechodzą przez 17 kroków, będących wedyjskimi zasadami sztuki oraz doświadczają ich za pomocą spontanicznego malowania. W twórczym procesie malowania następuje synchronizacja obu półkul mózgowych, dzięki czemu kursant zyskuje klarowność i szerszy kąt patrzenia na swoje osobiste sprawy. W konsekwencji staje się świadomy swoich ograniczeń, odkrywa na nie rozwiązania i otwiera się na szereg nowych możliwości.

Żadne umiejętności malarskie NIE są potrzebne, aby wziąć udział w kursie.

Pełen kurs malowania Vedic Art, w którym uczestnik zapoznaje się z 17 zasadami wedyjskimi, wynosi minimum 30h.

Kurs Vedic Art w Domu Dźwięku aktualnie prowadzony jest w trybie cyklicznych zajęć, rozczłonkowanych na 3h spotkania (średnio co 3 tygodnie). W tym przypadku, aby przejść przez wszystkie 17 zasad wedyjskich potrzeba minimum 10 spotkań.

Wszystkie materiały i przybory są zapewnione, z wyjątkiem farb. Można wykupić pakiet dający uczestnikowi dostęp do wspólnej palety. Uczestnicy malują na kartkach papieru lub/i zagruntowanych kartonach (również zawarte w cenie zajęć). Płótno można dodatkowo zakupić podczas warsztatów. Do użytku udostępnione są też sztalugi, zarówno stojące jak i stołowe.

Na zajęcia załóż takie ubrania, które chętnie przyjmą na siebie niejedną plamę z farb 🙂

Ilość miejsc na kursie jest ograniczona. Rezerwacja miejsca następuje po wpłaceniu zaliczki.

TERMIN: 1 grudnia 2021, godz. 18:00 – 21:00

CENA: jednorazowa za 3h zajęć

  • 110 zł – jeśli na zajęcia zaopatrzysz się we własne farby
  • 120 zł – jeśli będziesz korzystać z farb udostępnionych podczas warsztatów
ZAPISY:

  • wysłanie zgłoszenia przez stronę https://www.casa-blanka.pl/formularz-zgloszeniowy/
  • wpłacenie zaliczki 20 zł (dane do przelewu zostaną wysłane po zgłoszeniu się na kurs); Zaliczka jest bezzwrotna, z wyjątkiem odwołania kursu przez prowadzącą lub w wyniku siły wyższej.
INFORMACJE: Blanka Jessa tel. 664587701

www.casa-blanka.pl