Medytacja On Line. Proces Tworzenia.

Zapraszam Cię do wspólnej medytacji metodą Procesu Tworzenia. Medytować będziemy On Line w grupie 5 osób.

Na spotkaniu skupimy się nad tym co obecna sytuacja w nas porusza, jakiej części siebie jeszcze nie przyjęliśmy w naszym życiu, a dziś woła żeby ją przyjąć.

10 maja 2020, poprowadzę medytacje o godzinie 9:00 oraz 16:00 , przybliżony czas spotkania to 2 godziny.

Inwestycja 50 zł

Zapisy telefonicznie lub sms 604433226.

Przed spotkaniem zadbaj o Siebie, spokojna przestrzeń, coś do picia, coś do pisania, zadbaj o komfort.

Medytujemy na skype, podczas zapisu prześlij mi swoją nazwę na Skypie lub zaproś mnie do znajomych. Jestem pod nazwą „Michal Repelewicz”. Ok 5 minut przed medytacją nawiążę z Tobą połączenie.

Osoby, które będą ze mną po raz pierwszy medytować zapraszam 15 minut wcześniej.

Jeżeli czujesz, że lepsza dla Ciebie jest praca indywidualna to zapraszam do kontaktu.

Wierzę, że jesteśmy tu po to, aby tworzyć i uczyć się z doświadczeń. Nasze doświadczenia zapamiętane są w naszym ciele. Obserwując swoje ciało i słuchając tego co w nim zapisaliśmy, możemy zmienić nasze przekonania i nawyki, a co za tym idzie, zmienić nasze życie.

Medytacja, do której Cię zapraszam, to spotkanie z samym sobą. Dotknięcie tego co zablokowane w ciele. Zmianę przekonań na wspierające i otwierające na życie w pasji oraz w zgodzie ze Sobą. Zobaczenie nauki płynącej z Twoich doświadczeń, aby mieć świadomy wybór Swoich działał, szczególnie gdy wydarzenia lub problemy w relacjach powtarzają się.

Będziemy skupiać uwagę na swoim ciele, przyglądać się temu co w ciele zapisane. Co blokuje, a co wspiera. Blokujące przekonania i poglądy, będziemy uwalniać i zamieniać.

Medytacji metodą Procesu Tworzenia

Jest to medytacja prowadzona. W większości czasu medytujemy na siedząco, każdy skupia się na swoich odczuciach, którymi później dzielimy się w grupie. Metoda Procesu Tworzenia pozwala świadomie patrzeć na swoje przekonania, którymi kierujemy się w codziennym życiu.

Więcej o metodzie znajdziesz na stronie: https://www.schoolofcreation.com/pl

Prowadzi: Michał Repelewicz, jestem nauczycielem w School Of Creation. Praktykuje medytacje metodą Procesu Tworzenia w życiu codziennym od 2014 roku. Od 2015 roku prowadzę indywidualne sesje tą metodą. Od 2017 zajęcia grupowe.

Mój facebook: /WewnetrznyRytm/