Open Floor. Ucieleśniona Obecność

Żyjemy w czasach nieustannych zmian, szybkiego rozwoju, pędu technologicznego. Są to czasy ciekawe i jednocześnie czasy narastającego niepokoju. Popadamy w skrajności – z jednej strony nie potrafimy już funkcjonować bez cyfrowego świata, a z drugiej strony coraz częściej pragniemy prawdziwego ludzkiego kontaktu, dotyku, ciepła i empatii.

Taniec pozwala nam doświadczyć siebie w płynnym, przyjemnym i radosnym stanie. W tańcu łączymy się z naszym źródłem siły – źródłem życia. Jednak dla wielu z nas jest wyzwaniem przeniesienie tych jakości do naszego codziennego życia, wyzwaniem jest dzielenie się ze światem naszą autentycznością, niepowtarzalnością i niezaprzeczalnym JA.

Tracimy kontakt z samym sobą pośród wymagań i oczekiwań życia codziennego. Tęsknimy jednak za tym, aby pokazać się i być prawdziwym w naszych relacjach, karierze i stylu życia. Często tęsknimy za strukturą i wsparciem, które mogą nam pomóc przenieść do naszego życia te umiejętności, które odkrywamy na parkiecie.

Open Floor jest praktyką somatyczną, która buduje inteligencję mięśniową i emocjonalną. Jest próbą odpowiedzi na bolączki współczesnego świata.
Podczas praktyki dowiesz się o zasobach, które mogą wspierać Twoje codzienne życie. Stając się bardziej świadomym, zwiększysz swoją zdolność do radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami, zyskując przy tym więcej radości i przyjemności z dnia codziennego.

Nie ma tu kroków do nauki i nie ma sposobu, aby coś zrobić źle.
Proces, do którego Cię zapraszam może być początkiem fascynującej podróży.
Serdecznie witam Ciebie taką/-im jak jesteś, przynieś ze sobą siebie.

28 czerwca 2019 o 19:30 – 21:30

INWESTYCJA:

  • 40 zł – przy wpłacie do 21 czerwca przelewem,
  • 50 zł – przy wpłacie po 21 czerwca i w dniu warsztatu.
  • Warunkiem rezerwacji miejsca jest wplata pełnej kwoty.
  • Przy rezygnacji do tygodnia przed rozpoczęciem warsztatu zwracamy pełną kwotę. Po tym terminie zwracane jest 50% kwoty.
  • W przypadku odwołania warsztatu z przyczyn organizatora zwracana jest pełna kwota.
  • Minimalna ilość uczestników: 5 osób
ZAPISY:

  • Agata Kubiak e-mail: gagtyk@gmail.com
  • (nr konta do wpłaty zostanie podany mailem po zgłoszeniu uczestnictwa)

Tamara Romaniuk certyfikowany nauczyciel międzynarodowej szkoły Open Floor i szkoły mindfulness, w której ukończyła trening: The Power of Awareness, University of California, Berkeley’s, Greater Good Science Center and ATI. Proces Gestalt, w którym uczestniczyła, zainspirował ją do dalszego działania i rozwoju oraz stal się praktyką jej życia.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Obecnie mieszka w Berlinie, który jest dla niej otwartym oknem na świat, czerpie z niego wiele inspiracji dla kreatywnego rozwoju siebie i dla swojej pracy. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, medytacji i improwizacji ruchowej.