Otwórz drzwi do Nowego – Ustawienia Systemowe

Z radością w sercu zapraszam Cię na Warsztat Ustawień Systemowych – „Otwórz drzwi do Nowego“ w Domu Dźwięku w Poznaniu

  • w sobotę, 19 stycznia 2019 od 15 do 19 godz.
  • w niedzielę, 20 stycznia 2019 od 9 do 17 godz.

Pracą ustawieniową wspieram otwartość i gotowość, aby zwrócić się ku temu ruchowi, który nam wychodzi na przeciw z przyszłosci wraz wszystkim tym, co Życie ma nam do zaoferowania. 

Każdy Twój temat bedzie właściwy z którym przybędziesz. Ta przestrzeń szykuje się już wraz z potrzebą zmian aby doświadczać nowych możliwości i otworzyć się na pełnię Życia, Zdrowia i Radości. Wypróbuj nowe kroki aby wraz klarownościa otworzyć te drzwi do Nowego. Głębiej przygladamy się przeszłości tylko wtedy, gdy to naszej przyszłości służy.

Intensywne ćwiczenia pozwolą nam szczególnie doświadczyć tematu przepływu życia, przyjmowania naszego życia do serca, wdzięczności za ten dar Życia, który otrzymaliśmy właśnie poprzez naszą Mamę i naszego Tatę, bycie zasilanym u źródła oraz ruszenie własnym tempem własną ścieżką ku temu co na nas czeka. Być napełnionym, aby np. nasze dzieci mogły i chciały z nas czerpać.

Tematem Twojego własnego ustawienia może być każda sytuacja zyciowa lub relacja np. z Rodzicami, z partnerem, z dziećmi, z zakresu pracy oraz Twojej drogi do osobistego sukcesu w prywatnym i zawodowym życiu. Nie tylko te wewnętrzne aspekty jak życzliwość, miłość i szacunek do samego siebie, ale także nasze zdrowie może być tematem ustawień wraz z zapytaniem, co stoi na przeszkodzie ku naszemu zdrowiu lub naszemu zdrowemu odżywianiu i jak nie wpadać ponownie w stare nawyki pomimo wszelkich starań.

Koszt dwudniowego warsztatu z własnym ustwieniem: 100 Euro (okolo 430zł)

Rezerwacja miejsca: 50 Euro jako zaliczka przelewem przez paypal lub z konta walutowego w Euro. Pozostala kwota platna na miejscu lub przed warsztatem przez paypal lub z konta walutowego.

  • Planuję w sobote krótsza przerwę na kawę, herbatę, wodę i owoce.
  • W niedziele będą krótsze przerwy a także godzinna przerwa obiadowa we wlasnym zakresie. 
  • Nocleg możliwy w Domu Dzwieku: 20 zł z własnym spiworem
  • Kontakt: Messenger, info@katharina-schaefer.com lub 0049 152 345 06 916

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w Nowym Roku,

Kasia Schäfer 

W sobote 19. sytcznia 2019 przed Warszatem Ustawieniowym odbedzie sie w godzinach 11 do 14 Mandala Workshop „Namaluj swoją Mandalę”. Wydarzenie na facebooku już wkrótce.

O mnie: Mam 42 lata, urodziłam sie w Brzegu Dolnym i mieszkam od 29 lat w Niemczech. Jestem mężatką i mamą trójki dzieci. Ustawienia Rodzin towarzyszą mi od 2000 roku. Uczyłam się na tej drodze u wielu wspaniałych nauczycieli. Szkołę Nowych Ustawień Systemowych ukończyłam u Wolfganga Deussera i od wielu lat biorę regularnie udział w warsztatach i superwizjach w jego Instytucie Nowych Ustawień Systemowych w Darmstadt. Pracuję w zakresie ochrony danych osobowych oraz jako mediator w DB Cargo AG a także prowadzę warsztaty ustawień systemowych we własnej pracowni w Mainz. Maluję Mandale na kamieniach i prowadzę warsztaty malowania Mandali dla Duszy.