Pełniowa Całonocna Puja

Witajcie kochani !

Kolejna pełnia i kolejne mocne doświadczenie pełne dźwięku i wibracji gongów tuż przed nami…

Zapraszamy was do Domu Dźwięku 25 sierpnia na całonocne wydarzenie zwane Puja.

Cóż to takiego?

Puje rozpoczynamy o zachodzie słońca i kończymy wraz ze wschodem. Ideą jest aby gongi pozostawały cały czas w ruchu i brzmiały przez cały czas trwania pujy. Podczas tego wydarzenia każdy z uczestników będzie miał wydzielony czas tak aby mógł doświadczyć gry na gongach. Przed rozpoczęciem naszej nocnej przygody z dźwiękiem przejdziecie przez krótki instruktaż mówiący w jaki sposób obchodzić się z gongami i jak na nich grać.

Puja ma na celu wzmocnić system nerwowy, zbalansować nasze czakry, podnieść energię i witalność, a także pomóc nam przejść przez nasze procesy. Podczas całonocnego grania szczególnie kiedy doświadczamy gry na gongach samodzielnie następuje mocna transformacja podczas której osoba grająca doświadcza całkowitego odłączenia się od umysłu. Wtedy każdy może poczuć eksplorację przestrzeni swojego serca. Proces ten zachodzi przy pomocy infra i ultra dźwięków niesłyszalnych dla naszego ucha lecz doskonale odbieranych przez serce. 

Ceremonię rozpoczniemy o 19.30 wspólnym kręgiem i wyrażeniem swoich intencji, a zakończymy około 5.30 rano tuż po wschodzie słońca. Wydarzenie poprowadzi Paweł Roch we współpracy z Mariuszem Czaińskim.

Noc z 25 na 26 sierpnia 2018

Inwestycja to 160 PLN

Liczba uczestników jest ograniczona do 20 osób. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych o potwierdzenie przybycia:

  • pod numerami: 692 256 586, 735 969 848
  • lub mailowo pod: recepcja@domdzwieku.pl

Zachęcamy także do zadawania pytań pod wydarzeniem.

Do zobaczenia 🙂