Pożegnanie starych programów i podnoszenie świadomości 7 edycja

 

Kolejna edycja to zupełnie nowe podejście i efekt pracy ostatnich 6 mcy, to otwarcie na podnoszenie świadomości i budowy własnej rezyliencji (wzmacniającej, pozytywnej i silnej podstawy) w połączeniu z bardzo sprawdzoną dotychczasową formułą pracy w grupie. 

Wprowadź harmonię i lekkość do życia, do Twoich relacji poprzez podnoszenie własnej świadomości i głęboki proces uwalniania, samoakceptacji i miłości do siebie.

Pozwala uwolnić nieadekwatne programy, stare nawyki i gadający krytycznie głos, poprzez pracę dynamiczną w grupie, szczerość i otwartość na siebie i innych.

Poznasz najskuteczniejsze metody oswajania i akceptacji swoich słabości, cieni, obaw i lęków w oparciu o uznanie swojej wyższej natury i istoty.

Uwolnisz napięcie i stres i rozpoczniesz przygodę z akceptowaniem siebie w pełni i realizacji własnego potencjału – jako kogoś więcej, niż do tej pory uznawałeś.

Co przepracujesz:

  • zbliżysz się do rozpoznania swojej prawdziwej natury
  • podniesiesz świadomość i własne wibracje, tak aby dokonywać świadomych wyborów i zacząć kreować swoją rzeczywistość jako twórca (a nie ofiara i bierny obserwator wydarzeń)
  • uwolnisz się od wstrzymujących Cię programów (starych myśli i emocji, stres, relacje z ludźmi, brak celów lub brak ich realizacji, pozostawanie w miejscu, ciało i zdrowie, wyniki finansowe itp.)
  • ruszysz z miejsca, poprawisz swoją efektywność i ustalisz adekwatne cele życiowe
  • przepracujesz i zrozumiesz naturę bólu, cierpienia, problemów, zmienisz nastawienie do świata na pozytywny
  • rozpoznasz swoje wewnętrzne blokady, nieadekwatne schematy i pełnię możliwości
  • pomogę nazwać największe blokady i narysować Tobie Twoją ścieżkę rozwoju – kolejne optymalne kroki do podjęcia jeżeli będziesz na nie gotowy
  • rozpoczniesz proces pełnej samoakceptacji i miłości do siebie

Dla kogo? 

Dla każdego kto zadaje sobie pytanie, kim naprawdę jestem? Jaki jest mój potencjał i cel w życiu?

Dla każdego kto chce doskonalić relacje z sobą i z otoczeniem (rodzina, znajomi, praca), lepiej siebie zrozumieć, uwolnić od pewnych dysfunkcji, które stawiają opór (stres) w życiu.

Dla każdego kto chce rozwinąć swoje żagle i w pełni wykorzystać swój potencjał, poprzez uczynienie najważniejszego kroku: pełnej samoakceptacji i miłości do siebie.

To nie jest wykład, ćwiczysz i doskonalisz się w kręgu poprzez otwartość i szczerą rozmowę oraz ćwiczenia w grupie. Akceptująca atmosfera kręgu pozwala w pełni otworzyć się. Warsztat nie zastępuje terapii.

24 stycznia 2019, godz.a 18.00 – 22.00

Cena wyznaczona na poziomie 50 zł (40 zł dla uczestników edycji 1-6) dla zapewnienia pełnej dostępności warsztatów dla każdego – Ty decydujesz

Zapisy: 695 441 847 lub piotrstrzyzewski33@gmail.com – limit miejsc 12 osób – ze względu na bardzo warsztatowy charakter spotkania

Po warsztatach daję dostęp do grupy zamkniętej – gdzie dzielę się najnowszymi odkryciami, wiedzą i doświadczeniem. 

Autor: Piotr Strzyżewski harmonizuje i uzdrawia zespoły ludzi (firmy), co skutecznie prowadzi do ich rozwoju, pasji i szczerej komunikacji. Współautor książki o byciu sobą i szczęściu która zostanie wydana w lutym 2019r. przez wydawnictwo Sensus/One Press.

Swoją drogę wewnętrznej harmonii rozpoczął, gdy po 10 latach rozstał się z korporacją i stanowiskami dyrektorskimi i ruszył w kierunku uwalniania i oczyszczania nagromadzonych napięć, emocji i stresu, przy okazji odkrywając swoją fascynację świadomością. 

W swojej pracy stosuje osiągnięcia nowoczesnej psychologii, poprzez techniki uwalniania emocji, stresów i napięć, samoakceptację, pracę z wewnętrznym dzieckiem, pracę i zrozumienie funkcji ciała i psychosomatyki i blokad energetycznych oraz wiedzę wschodu, głównie technik tybetańskich oraz metody pracy z osobowością Internal Family System (IFS). Wszystkie prezentowane techniki wprowadził we własne życie i sam przekonał się o ich dobroczynnym działaniu, ostatnio entuzjasta i praktyk technik podnoszenia świadomości, Recall Healing oraz mistrzów Jezusa i Saint Germaina. Dlaczego świadomość? Kiedy odkryjesz, że pragnienia i ograniczenia Ego nie prowadzą za daleko, wówczas, uznasz, że podnoszenie świadomości jest głównym celem Twojego życia i całej ludzkości (Humanity).