Przebudzenie mocy- taniec kobiecości

Każda z nas jest Boginią. Każda z nas jest wyjątkowa. 

Spotkania Bogiń to przestrzeń, w której celebrować będziemy swą Kobiecość i drzemiącą w nas Moc. Naszą intencją jest przypominanie kobietom ich wewnętrznej siły i mocy, dzięki którym tworzymy, kreujemy, uzdrawiamy oraz dzielenie się tym co w nas najlepsze. W przytulnej przestrzeni zaufania i wsparcia doświadczać będziemy swej boskości. Zanurzymy się w wir wspólnego uzdrawiającego tańca, połączenia głosów, radosnej twórczości, i błogiego relaksu… Jesteśmy tu dla siebie, jesteśmy tu by cieszyć się życiem, celebrować każdą jego chwilę, jesteśmy tu by odkryć i wydobyć na światło dzienne nasz największy potencjał. Będzie nam bardzo miło, jeśli rozgościsz się w tej Boskiej, magicznej przestrzeni i razem powędrujemy do źródeł kobiecości.

Spotkania Bogiń to cykl czterech warsztatowych bloków tematycznych, które odbywać będą się co 3 tygodnie. W każdym z nich za pomocą innych środków docierać będziemy do drzemiącego w nas potencjału i mocy.

1. Taniec kobiecości- przebudzenie MOCY

Taniec niczym oddech wypływa z naszego wnętrza.

Poprzez ekspresję ruchu pozwolimy ciału opowiedzieć swoją historię oraz uwolnimy się od jej ciężaru by z lekkością kroczyć w teraźniejszości i kreować piękną harmonijną przyszłość. 
Poruszymy w ciele przekonania dotyczące kobiecości, seksualności, namiętności i narodzimy się ponownie do życia w pełni swej kreatywności, czystości, akceptacji i radości, uwalniając MOC- (M)iłość(O)dwagę(C)zułość, która jest naszą najpotężniejszą siłą.

2. Uzdrawiająca bliskość- MOC Intuicji

Dotyk ma uzdrawiającą moc, towarzyszy nam od urodzenia i towarzyszyć nam będzie przez całe życie. Poprzez niego możemy przekazać wszystko co w nas najlepsze. Przebudzimy w sobie Uzdrowicielkę, która jest w każdej z nas. Powrócimy do naszej Natury, otwartych serc, z których czerpiemy uzdrawiającą moc. Wsłuchując się w Intuicję nauczymy się masażu, którego kojące działanie będziemy mogły stosować w życiu codziennym. Wszystko w przestrzeni bliskości, bezpieczeństwa, ciepła, akceptacji. 

3. wDźwięczna MOC- dźwięki poruszające

Stworzymy swobodną przestrzeń do uwolnienia naszych głosów, pochodzących z brzucha, z intuicji, połączymy się we wspólnej pieśni serca. Wsłuchamy się w potrzeby naszego ciała i tego w jaki sposób chcą się zamanifestować w ruchu poprzez taniec dźwięku. 

Wiedzione przez muzykę i naturalny głos, doświadczymy oczyszczającej wibracji instrumentów takich jak: gong, bęben szamański, misy Asam, sansula, dzwonki koshi, kij deszczowy, która uwalniają od napięć w ciele i wprowadzają w stan głębokiego relaksu.

4. MOC kreatywności- manifestacja marzeń

Damy się ponieść naszej fantazji oraz wyobraźni gdzie wszystko jest możliwe. Wirując w tańcu kreatywności, z pieśnią na ustach, w przestrzeni otwartości i swobodnej, kobiecej atmosferze przejdziemy do malowania obrazu by nasze marzenia zamanifestowały się na fizycznym planie. Stworzymy swój magiczny przedmiot, który będzie przypominał nam o naszej mocy płynącej prosto z serca, gdzie wszystko jest możliwe- wystarczy chcieć. 

4 lutego 2018, godz. 14.00 – 18.00

inwestycja- warsztat czterogodzinny:

  • do 26.01- 100 zł
  • po 26.01- 123 zł
  • 73 1160 2202 0000 0002 8933 9529 Iwona Anna Hadula
    w tytule Poznań-Taniec kobiecości- przebudzenie mocy
zapisy i info:

  • magiaboskosci@gmail.com
  • 791 788 911 Iwona
  • 889653619 Marta

Zapraszamy Sercem

Marta Ziobro
Czarodziejka