Satsang. Spotkanie ze Świadomością.

Jeśli zadajesz sobie pytania:

  • Kim Ty jesteś?
  • Co to jest świadomość?
  • Czym jest szczęście?
  • Albo nawet: Kim jest Bóg?

To spotkanie jest dla Ciebie. W duchu „non duality” (niedualności) będziemy odkrywać kim i czym naprawdę jesteśmy; dowiemy się jak się przebudzić i powrócić do naszego naturalnego stanu radości.

Spotkanie to polega na zadawaniu przez Was pytań i uzyskaniu odpowiedzi, które pochodzą z boskiego umysłu. Na co dzień jesteśmy osadzeni w naszych małych ego strukturach, a spotkanie ze Świadomością pozwoli na otwarcie się na wyższe wymiary, aby w konsekwencji odkryć kim jesteśmy i jak powinno naprawdę wyglądać nasze życie.

Prowadząca – Dorota Wenus dała się nam już poznać jako osoba o niesamowicie precyzyjnym wglądzie. Nie pobierała nauk u żadnych ziemskich oświeconych. Jej przewodnikami w tej Drodze byli wyłącznie mistrzowie duchowi, którzy prowadzili ją cierpliwie krok po kroku, aż do pełnego odkrycia samej siebie. Samopoznanie osiągnęła tutaj, w Polsce, na pograniczu Podlasia i Polesia, gdzie się osiedliła i teraz chce dzielić się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą daleko wybiegającą poza to, co możemy sobie wyobrazić.
Odkrycie prawdy o sobie jest dla każdego z Was. Nie potrzeba Wam więcej wiedzy, więcej umiejętności, więcej pieniędzy czy większej ilości osobistych cierpień.
Zapraszamy.

10 lutego, godz. 18:00 – 20.00

Satsang odbędzie się w trakcie dwudniowych intensywnych warsztatów „Terapie Świadomości”.
https://www.facebook.com/events/801792389991927/

wstęp na Satsang: 30 zł dla osób nieuczestniczących w warsztacie; dla uczestników warsztatów – bezpłatny.

Zapraszamy serdecznie.