Szamańsko-Tantryczny Krąg Jedności dla Mężczyzn i Kobiet

W Kręgu Jedności Energia Kobiety spotyka się z Energią Mężczyzny.

W naszym dualnym świecie mamy białe i czarne, dół i górę, miłość i nienawiść. Żyją w nim Kobiety i Mężczyźni. Przestrzeń Umysłu spotyka się z przestrzenią Serca.

Zapraszam Was na spotkanie gdzie będziemy uczyć się od Siebie na wzajem swojej męskości i kobiecości. Doświadczymy przepływu Energii, doświadczymy Transformacji Zmian. Odrzucimy blokady i przekonania otwierając się na Nowe.

Pozwól sobie na wolność i otwartość. Pozwól sobie na bycie Sobą w bezpiecznej Świątyni Kręgu Jedności. Poczuj jak składasz się w jedną całość, jak jednoczysz się do Pełni.

Mile widziani mężczyźni, kobiety i pary.

Z otwartym sercem zaprasza: Kasia i Jacek❤️

____________

PROWADZĄCY:

Katarzyna Fiutka

Kim Jestem? Jestem Kobietą. Uczącą się kochać bezwarunkowo i doświadczającą życia. Świadomie praktykuje rozwijanie ciała, umysłu i ducha od ponad 10 lat. Zgłębiam tematykę szamanizmu i tantry u szamanów i nauczycieli duchowych zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Poza Kobiecymi Kręgami prowadzę Ceremonie Dźwięku, Innerdance oraz sesje indywidualne. Jestem istotą czującą i kochająca zmiany. Ponieważ doświadczanie jest moim pokarmem i robię to codziennie, nadszedł czas dzielenia się tym z innymi.

Jacek Fiutka

Mąż i ojciec. Człowiek idący drogą rozwoju duchowego, ale też twardo stąpający po ziemi w harmonii obu procesów. Uczestnik wielu warsztatów rozwoju osobistego, mentalnego, duchowego jak i biznesowego. Poszukujący i doświadczający. Ciekawy życia. Pracujący zarówno z elementami filozofii wschodu tj. Tantra, medytacja, oddech, jak rownież z szamańskim aspektami bliskimi plemionom Ameryki Południowej tj. praca z roślinami, dźwiękiem, tańcem, głębokimi procesami wewnętrznymi. Łącząc to wszystko w równowadze z życiem codziennym, w tu i teraz prowadząc jedną z poznańskich spółek.

KIEDY: 28 listopada 2017, godz. 19.00 – 22.00

ZAPISY:

KOSZT:

  • przedpłata na konto do dnia 21 listopada: 35 zł/osobę lub 60 zł/parę
  • opłata po 21 listopada: 45 zł/osobę lub 80 zł/parę

KONTO DO WPŁAT:

Multizdrowie Sp. z o.o.
ul. Saperska 27/2, 61-494 Poznań
nr konta: 37 1140 2004 0000 3902 7608 7446 (mbank)
w tytule: Imię i nazwisko + Krąg Jedności Listopad

Kontakt z nami:

  • kontakt@kragjednosci.pl
  • 515 423 101