Taniec Czakr w naturalnym ruchu transowym

Jeśli wyjść od stwierdzenia, że doświadczamy tego, co nosimy w sobie, to zmieniając kolory, które mamy wewnątrz- wpływamy na swoje życie i wszystko co kreujemy. Praca z czakrami wybrzmiewa bardzo szybko w naszych ciałach, emocjach, zdrowiu, samopoczuciu. Pomaga nam osadzić się w sobie i przyjmować ze spokojem to, co przychodzi; pozostawać zbalansowanym i spokojnym oraz wpuścić więcej energii w działania, które są dla nas realnie dobre i zgodne z naszą ścieżką. Sprzyja przyjrzeniu się temu, co nas ogranicza oraz uzdrowieniu tych aspektów; obdarowaniu ich uwagą i akceptacji tego, co często wypieramy. Pomaga podejmować decyzje zgodne z własną prawdą, oddychać pełną piersią i cieszyć się lepszym zdrowiem oraz pełnią swojej mocy. Zaprasza do skontaktowania się z własnymi, często niewyrażonymi lub nawet nieuświadomionymi, emocjami- oraz do uwolnienia ich.

W pracę tą wejdziemy poprzez naturalny ruch, pracę z oddechem i głosem- oparte na
prowadzeniu słowem oraz organiczną muzyką, tworzoną na żywo. Wejściu w stan lekkiego, naturalnego transu sprzyjać będą też m. in: bęben obręczowy i inne, shruti box, handpan, śpiew szamański i inne.

23 października 2019 o 17:30 – 19:30

Koszt zajęć: 50 zł

Z uwagi na to, że chcemy, by każdy uczestnik mógł jak najpełniej doświadczyć warsztatu- ilość miejsc jest ograniczona, a miejsce gwarantuje wpłacenie zaliczki w wysokości 20 zł na konto, które zostanie podane w wiadomości prywatnej.

Dlatego proszę przesyłać zgłoszenia na

https://www.facebook.com/katravoice

Do zobaczenia 🙂


Prowadzący: Katarzyna Węgierska (Katra)

W swojej pracy łączy ścieżkę psychologiczną, psychotroniczną, szamańską i muzyczną. Psycholog, prowadząca różnorodne warsztaty związane z pracą terapeutyczną, pracą z głosem, ruchem spontanicznym i szeroko pojętym rozwojem osobistym, jak również medytacje prowadzone, podróże szamańskie czy koncerty. Wokalistka, muzyk, praktyk Soul Body Fusion. Pracuje z medycyną Kambo i Rapee. Poza zajęciami grupowymi, prowadzi również sesje indywidualne, podczas których skupia się szczególnie na uwalnianiu emocji poprzez pracę z ciałem i głosem, ustawienia w procesie, pracę z tematami rodowymi.

Handpanarama

Multiinstrumentalista, działający na scenie międzynarodowej. Instrumenty, z którymi współpracuje to m.in: handpan, didgeridoo, bębny afrykańskie oraz wiele innych.