Warsztat dla kobiet – Energia kobieca

energia-kobiecaEnergia Kobieca (odmładzające techniki dla zdrowia) – warsztat tylko dla kobiet.

Na tym warsztacie przeznaczonym wyłącznie dla kobiet możesz nauczyć się jak transformować niewykorzystaną energię w rozwój osobisty, zdrowie i urodę. Nie będzie tu warsztatów z tantrycznego seksu, ale będą warsztaty poświęcone akumulacji sił witalnych, odmładzaniu, ćwiczeniom oddechowym podnoszącym możliwości odczuwania nie tylko doznań seksualnych, budzenia zmysłów itd. To wprowadzenie nowej jakości bycia Kobietą, która jest świadoma siebie.

Ćwiczenia stosowane w tej jodze nie tylko poprawiają jakość doznań zmysłowych, ale przedłużają intymną młodość, zapobiegają oraz leczą problemy seksualne i schorzenia.

Poznasz jak odzyskać i twórczo zastosować swoją energię kobiecą, jak uniknąć jej strat w przyszłości. Będzie również przedstawiona wiedza jak wykorzystywać niektóre techniki w życiu codziennym, jak sobie radzić z emocjami, uczuciami, które stanowią nieodłączną wartość życia Kobiety. Nauczymy się również w jaki sposób możemy kreatywnie wykorzystać naszą energię.

Jak korzystnie „zainwestować” swoją energię, aby przyniosła pożądane skutki w naszym życiu?

Nauki Wschodu mówią, że cały rozwój bazuje na wymianie energii. Nie da się żyć na naszej planecie bez wymiany. Każda osoba to wie, robimy to od zawsze. Nawet zwykły oddech to wymiana powietrza. Ale czy potrafimy poprawnie wymieniać się? Czy znamy zasady korzystnej wymiany energetycznej? Wiadomo nic nie pojawia się znikąd i nie znika bez śladu – prawo przekształcenia energii. Tak jest też z naszą energią, ciągle i bez ustanku wymieniamy ją z otoczeniem, z ludźmi, z żywiołami itd. Umiejętnie wymieniając się energią z innymi możemy pozytywnie wpływać na jakość naszego życia. Zapraszamy na warsztat, gdzie będziemy mogli wzajemnie usprawnić ten proces, podzielić się naszą wiedzą, popraktykować i nacieszyć się tym cudownym procesem, którym jest wymiana.

Co będzie ?

W sobotę:

  • Wprowadzenie do Tantry, zapoznanie się z niektórymi zagadnieniami z Tantra Joga i Tao Miłości
  • Techniki oddechowe

W niedzielę:

  • Serie ćwiczeń …ćwiczeń…. znów ćwiczeń …i relaks
  • Wymiana energetyczna

Nie jest wymagane doświadczenie w jodze lub specjalna sprawność fizyczna.

Ćwiczenia dostępne dla każdej kobiety, w każdym wieku oraz stanu zdrowia.

Prowadząca, Lada Toulik – z pochodzenia jest rosjanką. Mieszka w Polsce już od dawna. Ma wykształcenie psychologiczne, skończyła studia podyplomowe w zakresie doradztwa seksuologicznego w Studium Psychologicznym przy Poznańskim Uniwersytecie. Nauki tantryczne poznała po raz pierwszy będąc tłumaczką nauczyciela tantra-jogi z Rosji – Luczisa, który już ponad 14 lat wykłada nauki o miłości w Polsce. Później stała się adeptką tej wspaniałej wiedzy. Organizowała razem z Luczisem i jeździła z grupami z Polski na Syberię, na Kaukaz, do Indii, Nepalu, Tybetu, gdzie odbywały się różnego rodzaju zajęcia, szkolenia. Uczy się tantry ponad 10 lat. Jest instruktorką tańca brzucha. Uwielbia podróże. Uwielbia też dzielić się wiedzą, którą od lat doświadcza „na własnej skórze” i chętnie przekazuje innym to, co praktycznie sprawdziła w swoim życiu.

Na zajęcia przychodzimy w wygodnym ubraniu (np. luźne dresy), najlepiej z tkanin naturalnych. Na nogach najlepiej skarpetki (lub bardzo miękkie czeszki, kapcie itd.).

Data warsztatów:

  • 03.09 .2016 godz. 10-18 z przerwą na lunch
  • 04.09.2016 godz. 9-15

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

  • cena: 230 zł (w cenie lekki, wegetariański obiad).
  • cena dla osób powtarzających: 180 zł
  • osoby, które brały już udział w tych warsztatach mogą wziąć udział tylko w niedzielnych ćwiczeniach, cena: 110 zł
  • obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 50 zł, która jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca.

Zgłoszenia mailowo pod adresem ilima@o2.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAM Anna Kornas 501741442