Warsztat Inteligencji Oddechu

Chcesz nauczyć się panować nad swoimi emocjami? Potrzebujesz uspokojenia? Kontaktu ze sobą? A może po prostu jesteś ciekaw co potrafi Twój oddech?

Chodź. Pooddychaj. Zaproś Oddech do swego życia i ciesz się jego pełnią!

Pamiętasz sytuację, w której czułaś/czułeś się uskrzydlony i pełen życia? Ten swobodny przepływ i rozpierającą energię? Jak Twój oddech się zmienia się, kiedy o tym czytasz?

Pewnie pamiętasz też taki moment, w którym stres sparaliżował Twoje ciało i umysł. Trudno było się ruszyć i zachować tak, jak chciałaś/chciałeś. Czytasz to zdanie i już to czujesz? Nieprzyjemne, prawda? A teraz weź głębszy oddech i zobacz, co się zmienia. Lepiej?

Nie musisz mi wierzyć na słowo. Przyjdź i doświadcz tego sam.

Zapraszam na warsztat wprowadzający w świat Inteligencji Oddechu, podczas którego:

 • nauczysz się używać oddechu jako barometru samopoczucia i codziennego kompasu – by działać w zgodzie z własnymi potrzebami,
 • zrozumiesz, w jaki sposób generujesz stres i nauczysz się jak go neutralizować, aby reagować w nerwowych sytuacjach z pełni siebie,
 • odkryjesz jak oddech pomaga na co dzień w stawianiu granic, podejmowaniu decyzji i utrzymywaniu się w kontakcie ze sobą,
 • poznasz proste sposoby pracy z oddechem i z ciałem, które umożliwią ci łatwy dostęp do dodatkowej siły i energii na co dzień,
 • poznasz podstawy technik uważności, które prowadzą do osadzenia w teraźniejszości,
 • nauczysz się jak uwolnić nagromadzone emocje by otworzyć się na pełniejszy przepływ życia i tego co dobre w Twoim życiu i w Tobie.

💡W PROGRAMIE:

 1. Ćwiczenia odczuwania i obserwacji oddechu – elementów niezbędnych do zrozumienia, na czym polega Inteligencja Oddechu. Ta praktyka nauczy cię odczytywać język, jakim komunikuje się twój oddech.
 2. Pogłębianie i poszerzanie oddechu, jako element komunikacji z ciałem. Poczujesz pełniejszy przepływ oddechu, doświadczysz, jak Twój oddech i Twoje ciało komunikują się i nawzajem na siebie wpływają.
 3. Rozwijanie poczucia akceptacji siebie i akceptowania tego, co przychodzi, niezbędne do zmiany postawy wobec ujawniających się doznań i uczuć.
 4. Poznanie mocy pełnego oddechu. W tej części nauczysz się stabilizować jego przepływ oraz używać go do redukowania stresu i osiągania stanu relaksacji.
 5. Sesja BreathFlow, która wykorzystuje doświadczenia wcześniejszych praktyk oddechowych i pozwala na uwolnienie pełnego przepływu życia, uwolnienie nagromadzonych emocji i połączenie z pięknymi uczuciami w nas.

Termin: Niedziela 23 czerwca 2019, godz. 10.00 – 18:00

Cena: 250zł

Zapisy:

 • kontakt@katarzynajezierna.pl
 • Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 100 PLN (szczegóły otrzymasz w mailu)

Prowadząca o sobie:

💁 Katarzyna Jezierna – jestem Praktykiem i Trenerem Oddechu Transmodalnego w trakcie certyfikacji w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego. Pracuję również z Access Bars®, regresingiem i ustawieniami systemowymi.

Pasjonują mnie zależności między ciałem, umysłem a duszą – tym jak choroba jednego przejawia się w drugim i praca z jednym ma wpływ na pozostałe. Z tych zainteresowań wynikło poznawanie kolejnych sposobów pracy z emocjami, uwalnianiem blokad życiowych i otwieraniem się na więcej. Od wielu lat dzielę się zdobytą wiedzą i nabytymi umiejętnościami prowadząc warsztaty rozwojowe oraz sesje indywidualne.

Moja praca jest moją pasją stąd czas wolny spędzam najczęściej na kolejnych warsztatach poznając nowe możliwości uzdrawiania. Radość daje mi również taniec, jazda samochodem i pieczenie ciast 😉