Yoga Nidra – Świadomy Jogiczny Sen

YOGA NIDRA – TAM GDZIE KOŃCZY SIĘ ŚAVASANA ZACZYNA SIĘ YOGA NIDRA…

YOGA NIDRA NALEŻY DO PRAKTYK CZWARTEGO CZŁONU YOGI – PRATYAHARY (ODDZIELENIA UMYSŁU OD ZMYSŁÓW), GDZIE LEŻĄC W GŁĘBOKIM STANIE RELAKSU UMYSŁ JEST UWAŻNY A ŚWIADOMOŚĆ W PEŁNI ZACHOWANA. TA STAROŻYTNA TANTRYCZNA PRAKTYKĄ, AKTYWIZUJE PRACĘ MÓZGU, PRZECHODZĄC PRZEZ RÓŻNE CZĘSTOTLIWOŚCI FAL MÓZGOWYCH USUWANE SĄ NAPIĘCIA NA POZIOMIE MENTALNYM, EMOCJONALNYM I CIAŁA FIZYCZNEGO. JEST SKUTECZNYM ANTIDOTUM NA STRES, LECZY NA POZIOMIE PSYCHO-SOMATYCZNYM, W TRAKCIE PRAKTYKI „ZASIEWA” SIĘ W PODŚWIADOMOŚCI WŁASNĄ „SANKALPĘ” CO W SANSKRYCIE OZNACZA POZYTYWNE POSTANOWIENIE, KTÓRE DOTYCZY NAS SAMYCH, MAJĄCE PRZYNIEŚĆ POZYTYWNE ZMIANY W NASZYM CODZIENNYM ŻYCIU.

PODCZAS SESJI LEŻY SIĘ W BEZRUCHU W POZYCJI RELAKSACYJNEJ I PODĄŻA ZA INSTRUKCJAMI PROWADZĄCEGO.PRZYJDŹ W WYGODNYM DO LEŻENIA STROJU I PRZYGOTUJ SWOJĄ „SANKALPĘ”

SERDECZNIE ZAPRASZAM


Prowadzi: Darek Zelis – „Napięcia oddzielają nas od naszej indywidualnej świadomości. Są jak kurz, który osiadł na zapalonej lampie”.

Kwalifikacje: joga wg Iyengara, Kundalini Yoga, Kriya Yoga i Tantra wg Satyanandy, Reiki II.

W Bydgoszczy, swoim rodzinnym mieście współtworzył takie miejsca jak: SZKOŁA JOGI PRZYSTAŃ, Centrum Jogi PRAMUDRA i ALCHEMIA YOGI.


Termin: 19 sierpnia 2019, godz. 19:30 – 21:00

Koszt: 30,- (płatne w dniu wydarzenia)

Kontakt i info:

  • DOM DŹWIĘKU Magda-Nina 572848181
  • Darek Zelis 533325388
  • OBOWIĄZKOWE ZAPISY sms