From SALSA to WELLBEING

Salsa jest moją metodą na połączenie z ciałem, nauką samoświadomości, poszukiwaniem siebie oraz nauki relacji z innymi.

Zapraszam na zajęcia taneczno-ruchowe, solo oraz w parach.

W każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania, nie potrzebujesz partnera. Do zatańczeniaAgnieszka Yasmine

Na czym polegają zajęcia "From SALSA to WELLBEING"?

Zajęcia są bardzo przyjazną formą pracy z ciałem, zauważania i przezwyciężania blokad bez oceny oraz walki z nimi, akceptacji samego/samej siebie.

Celem jest droga do samoświadomości, sama w sobie podróż jest tym celem, bez wyznaczania celu czy terminu jego osiągnięcia. Taniec jest okazją do bycia tu i teraz

Zapraszam osoby całkiem początkujące, bez żadnych doświadczeń tanecznych, jak i tancerzy na każdym poziomie zaawansowania.

Pracujemy w grupie, ale indywidualnym trybem – każdy na swoim poziomie zaawansowania i w swoim tempie – w ten sposób zajęcia są najefektywniejsze dla każdego uczestnika!

Kolejna rzecz, która wyróżnia te zajęcia od typowych „kursów tańca” jest to, że nie uczymy się tylko „kroków”, ale stajemy się lepszymi tancerzami poprzez pracę nad jakością ruchu.

Tancerza profesjonalnego poznasz już po tym jak wygląda w kroku podstawowym. To nie znajomość zaawansowanych kroków czyni nas lepszymi tancerzami, ale to jak wygląda nasze ciało w ruchu.

Dlatego pierwszy blok zajęć poświęcony jest na polepszanie ogólnej kondycji fizycznej, siły, elastyczności, mobilności, pracy nad ciałem w formie, w jakiej pracują tancerze. Oczywiście znowu, każdy pracuje z taką intensywnością na jaką jest gotowy.

Forma moich zajęć polega na tym, by nauczyć się słuchać swojego ciała i jego potrzeb, a nie żeby z nim walczyć.

Taniec w parach

To jaką „taktykę” przybieramy w tańcu w parach powie bardzo dużo o tym jak i jakie tworzymy relację.

Przy nauce tańca w parach, pierwszą rzecz, którą chcę przekazać jest połączenie i otwarcie na partnera oraz na przybranie odpowiedniej roli, zależnej od tego czy jesteś partnerem (prowadzącym) – energia męska czynna czy partnerką (podążającą) – energia żeńska bierna.

Kolejna rzecz po zrozumieniu swojej roli w tańcu jest zrozumienie roli partnera/partnerki. Jakie są trudności i niewygody w ich roli. Co ja mogę zrobić żeby być lepszym partnerem/partnerką i ułatwić tej drugiej stronie wykonanie ich zadania, po to aby połączyć się we współodczuwaniu, zrozumieniu i harmonijnym tańcu. Jak widzicie, świadomy taniec w parach bardzo przekłada się na relacje

Zajęcia są również okazją do dobrej zabawy oraz poznania fajnych ludzi.

KIEDY

  • wtorek 18:00 – 19:30
    SALSA PARY/SOLO Poziom 1
  • wtorek 19:00 -20:30
    SALSA SOLO/PARY Poziom 2

CENA

  • 45zł – pojedyncze zajęcia (90 minut)
  • 160zł – karnet na 1 miesiąc

ZAPISY pod numerem 697222114 – Agnieszka

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Agnieszka Yasmine