Koncert Szczęścia w Domu Dźwięku

Serdecznie zapraszamy na Koncert Szczęścia, który zawiera w sobie spokój, miłość, radość, odetchnienie, wyciszenie i muzykoterapię.

Całość opiera się na muzyce relaksacyjnej w częstotliwości 432Hz, w której przenikają się dźwięki natury z żywymi instrumentami tj. skrzypce, dzwonki Zaphir, misa tybetańska, kij deszczowy oraz różnorodne barwy świateł.

Towarzyszy temu prowadzenie medytacji skupiającej się na byciu tu i teraz, odczuwaniu wewnętrznego szczęścia, spokoju oraz koherencji serca i umysłu.

Zagramy dla Was w Domu Dźwięku w Poznaniu:

sobota 3 grudnia 2022, godz. 19:00 – 20:30

Zależy nam na tym, abyście mogli spędzić ten czas w jak najwygodniejszej pozycji, więc śmiało możecie zabrać ze sobą matę, koc czy poduszkę, aby w pełni zrelaksować się na leżąco 

W tych zabieganych czasach, gdzie żyjemy w pośpiechu i stresie, jest to możliwość prawdziwego zatrzymania się, regeneracji, zauważenia samego siebie oraz tego, że wszyscy tworzymy jedność.

Celem naszych koncertów jest podnoszenie wibracji.

Muzykoterapia to cudowna kojąca forma relaksacji, do której z całego serca zapraszamy każdego z Was.

Przy wejściu jest miejsce, gdzie sami możecie zadecydować jaką wymianę energetyczną czujesz (miedzy 70-100 zł). Płatność tylko gotówką.

Liczba miejsc ograniczona.

zapisy:

  • tel. 692 007 014
  • e-mail: agapemusidd@gmail.com
  • messenger: agapemusicdd

Jeśli masz jakiekolwiek- pytania pisz do nas śmiało!

Zapraszamy

Dominika i Daria – Agape Music D&D oraz Dom Dźwięku