Męski Krąg z Medycyną Rapeé

Zapraszam na spotkanie w męskiej przestrzeni serca i siły. Zasiadając w kręgu intencji, modlitwach, uzdrawiających wibracjach dźwięku i pieśni pozwolimy sobie spotkać się z tym co ważne dla Ciebie jako mężczyzny. Dając sobie przestrzeń i zgodę … Aby wrócić do siebie, osadzić się w swoim …

Rapeé jest nazwą medycyny powstającej przez zmielenie składników roślinnych – głównie tytoniu oraz amazońskich, leczniczych drzew, roślin, nasion i kwiatów do konsystencji pyłu podawanego przez wdmuchnięcie do obu nozdrzy. 
Rapée jest niezwykle rzadką, mocną i bezcenną, głęboko uzdrawiającą i czyszczącą, cudowną medycyną.

Proces tworzenia Rapeé jest święty. Aplikowane przez nas Rapeé przygotowywane są przez rdzenne plemiona pochodzące z różnych krajów Ameryki Południowej.

Jak działa Rapeé?

Na poziomie psychiki oczyszcza umysł oraz pomaga wyciszyć się uspokoić myśli, pomaga otworzyć i wyrównać działanie wszystkich czakr, uziemia, uzdrawia na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym oraz duchowym, otwiera trzecie oko, oczyszcza chaos w głowie, pomaga pozbyć się negatywnych myśli. Na poziomie fizycznym – pomaga oczyścić zatoki i usunąć zwapnienia z szyszynki.

Aplikacja – polecane jest przyjmowanie Rapeé w miejscu, gdzie nie ma żadnych rozproszeń zewnętrznych, siedząc prosto, najlepiej na podłodze z zamkniętymi oczami. Po aplikacji zalecane jest powolne oddychanie przez usta lub nos w celu spokojnego doświadczania przepływu energii w ciele.

Rapee zazwyczaj podaje druga osoba przez rurkę zwaną ”tepi”. Rurka ta łączy usta osoby podającej z nosem osoby przyjmującej, lecz są też rurki zwane „kuripe”w kształcie litery V gdzie można samemu sobie aplikować tą medycynę.

W zależności od stanu oczyszczenia Twojego ciała i umysłu osoby po aplikacji Rapeé mogą wystąpić chwilowe objawy takie jak zawroty lub ból głowy, pot, przyspieszone bicie serca, ślinotok, przyspieszony ruch w jelitach, biegunka czasami wymioty. Wszystkie te symptomy jednak bardzo szybko mijają i stanowią częśś procesu leczenia. W opinii większości szamanów podających Rapeé istnieje opinia, że medycyna podawana z intencją w ten sposób odblokowuje kanały energii w ciele więc należy ją podawać z szacunkiem. Nie należy jej przyjmować po jedzeniu lub po spożyciu alkoholu.

Ceremonii Rapeé towarzyszyć będzie wyciszający koncert muzyki wibracyjnej z wykorzystaniem różnych instrumentów muzycznych. W trakcie ceremonii Rapeé używane będą: Biała Szałwia, Aqua Florida, Palo Santo, Mapacho,

Prowadzący Ceremonię Rapeé: 

  • NatAya – Ruch i Dźwięk
  • Sławomir Gęsciak
Kiedy: 14 czerwca 2018 godzina 18.30

Koszt uczestnictwa w Ceremonii Rapeé wynosi 120 zł 

Zapisem jest wpłata zaliczki 50 zł lub całej kwoty na podane konto oraz wiadomość sms lub na Facebooku lub telefonicznie.

Ewa Gęściak
80 1090 1131 0000 0001 0751 4090

WAŻNE: ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

Kontakt:

  • e-mail: info@nataya.pl
  • lub 510 082 573
  • lub za pośrednictwem Facebook’a

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej https://nataya.pl/warsztaty/ceremonia-rapee/