Psychologia Mieszkania – prowadzi Józef Erwin Onoszko

Twój dom to jesteś Ty. Uniwersalne Prawo Natury mówi, że to co na zewnątrz, jest odbiciem wnętrza i odwrotnie. Twój świat zewnętrzny jak lustro odbija to co dzieje się wewnątrz Ciebie. Twoje mieszkanie jest także takim lustrzanym odbiciem Ciebie.

Miejsce zamieszkania, rodzaj aranżacji, kolory, porządek lub bałagan, popsute krany/sprzęty pokazują Twoją osobowość, Twoje zdrowie,Twoją podświadomość.

Wokół nas są wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi – tylko my potrzebujemy nauczyć się tego symbolicznego języka.

Na zajęciach poznamy symbolikę mieszkania i poprzez tą wiedzę będziemy przyglądali się swojemu życiu, zdrowiu, związkom, procesom.

W trakcie kursu nauczymy się świadomie kreować przestrzeń wokół nas w taki sposób, by korzystnie wpływać na zdrowie, samopoczucie, finanse i sukcesy w życiu.

Świadoma zmiana choćby jednego elementu, na który co dzień patrzymy, jest w stanie wpłynąć na zmianę wewnątrz psychiki, podnieść energię.

Dla przykładu:

  • Jakie obrazy wiszą na ścianach w Twoim domu?
  • jaki mają nastrój?
  • w jaki nastrój Ty wchodzisz, kiedy na nie patrzysz? podnoszą cię? czy może zasmucają?
  • Czy są takie miejsca w Twoim domu, które kiedy na nie patrzysz, to zaczynasz się lekko irytować?
  • np. nieporządek w jakimś kącie, zepsuta szafka?

A teraz zastanów się, ile razy w ciągu dnia spoglądasz w to miejsce? – bo za każdym spojrzeniem tracisz kilka procent ze swojej pozytywnej energii.

Na zajęciach będziemy m.in przyglądali się symbolice takich miejsc, co one oznaczają dla nas, jaki organ w ciele reprezentują, jakiej sfery życia dotyczą i jak można to przetransformować.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które pragną świadomie wpływać na swoją rzeczywistość. Dzięki tej wiedzy możemy w prosty, lekki i przyjemny sposób zapoczątkować zmiany na lepsze.

Warsztat prowadzi: Józef Erwin Onoszko – jedyny w tym zakresie specjalista w Polsce, autor unikalnej książki „Twój charakter a Twoje mieszkanie”, wybitny i doświadczony astrolog, astronumerolog i psychotronik. Założyciel pierwszego i najstarszego Studium Psychotroniki w Polsce. Naucza i doradza w Polsce i Europie.Na co dzień zajmuje się określaniem osobowości i predyspozycji ludzi, doradza we wszystkich ważnych czy trudnych sytuacjach życiowych w oparciu o doświadczenie, symbolikę, astronumerologię i astrologię.

Zapraszamy także na spotkania indywidualne (sesje 2,5 godzinne) które dają możliwość znalezienia rozwiązania niemal z każdej sytuacji. www.jozefonoszko.pl

Termin warsztatu: 26-27.01.2019

  • sob. 10.00-18.00
  • niedz. 10:00-17:00
Cena: 350* / 400 zł (*rezerwacja w niższej cenie do 18.01) Członkowie Akademii Psychotroniki 300 zł.

Informacje i zapisy: sylwiawarsztaty@gmail.com