Vedic Art z Blanką – warsztaty spontanicznego malowania

Vedic Art to kurs odkrywania siebie za pomocą intuicyjnego malowania. Stanowi narzędzie umożliwiające wgląd we własny umysł (w tym podświadomy) oraz mechanizmy w nim zachodzące. Uczestnicy przechodzą przez 17 kroków, będących wedyjskimi zasadami sztuki oraz doświadczają ich za pomocą spontanicznego malowania. W twórczym procesie malowania następuje synchronizacja obu półkul mózgowych, dzięki czemu kursant zyskuje klarowność i szerszy kąt patrzenia na swoje osobiste sprawy. W konsekwencji staje się świadomy swoich ograniczeń, odkrywa na nie rozwiązania i otwiera się na szereg nowych możliwości.

Żadne umiejętności malarskie NIE są potrzebne, aby wziąć udział w kursie.

Pełen kurs Vedic Art, w którym uczestnik zapoznaje się z wszystkimi 17 zasadami wedyjskimi, wynosi minimum 30h.

Kurs cykliczny w Domu Dźwięku w Poznaniu jest kursem rozczłonkowanym na 3h spotkania, powtarzające się w regularnych odstępach czasu. W tym przypadku, aby przejść przez wszystkie 17 zasad wedyjskich potrzeba minimum 10 spotkań.

3 stycznia 2022, godz. 18:00 – 21:00

Aktualnie warsztaty odbywają się poniedziałki (średnio co 3 tygodnie) w Domu Dźwięku w Poznaniu, w godzinach od 18:00 do 21:00.

  • JEDNORAZOWY KOSZT ZAJĘĆ (3h) WYNOSI:
  • 110 zł – jeśli na zajęcia zaopatrzysz się we własne farby
  • 120 zł – jeśli będziesz korzystać z farb udostępnionych podczas warsztatów
Pozostałe materiały i przybory są zapewnione. Uczestnicy malują na kartkach papieru lub/i zagruntowanych kartonach (zawarte w cenie zajęć). Płótno można dodatkowo zakupić podczas warsztatów.

Na kursie nieuniknione są plamy z farb, dlatego załóż na siebie coś, co je chętnie przyjmie

Liczba miejsc ograniczona. Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki 20 zł.