Warsztat „Mapa życia”

Jakby to było czerpać z pięknej i bogatej oferty życia pełnymi garściami? Bez lęku przed oceną oczekiwać dla siebie najlepszego? Bez wstydu i wyrzutów sumienia powiedzieć światu TAK!

  • PRAGNĘ
  • MARZĘ
  • CHCĘ
  • ZASŁUGUJĘ
  • ŻYJĘ MOJĄ PEŁNIĄ
  • STWARZAM MOJĄ RZECZYWISTOŚĆ
  • WYBIERAM

Jakby to było poczuć głęboko w sercu swoje pragnienia i marzenia? Usłyszeć, nareszcie usłyszeć wołanie swojej duszy i wyjść temu naprzeciw? Być dla siebie, tworzyć dla siebie z miłości i obfitości.

Podaruj sobie czas na odkrycie swoich prawdziwych pragnień i marzeń. Na stworzenie osobistej, intymnej mapy Twojego życia, która będzie dla Ciebie nawigacją i wytyczy drogę do szczęścia i
spełnienia. Odkryj i poczuj do czego woła i zaprasza Cię Twoje serce. Do czego tęskni i czego potrzebuje, by cieszyć się obfitością w każdym przejawie cudu, jakim jest Twoje Życie. Mapa marzeń to wspaniałe i mocne narzędzie kreowania i stwarzania życia, na jakie zasługujesz i jakiego dla siebie pragniesz. Odkryj swoje marzenia, przypomnij sobie o nich, uciesz się. Zaproś do swojego życia całe jego bogactwo. Przyciągamy to, o czym myślimy. Stwarzamy rzeczywistość, jakiej obrazy pojawiają się w naszym umyśle. A zatem pomyśl, jakby to było, gdybym miała, doświadczała, przeżywała, osiągnęła… Dopisz swój dalszy ciąg tego zdania!

Zapraszam Cię na spotkanie z Twoimi marzeniami. Stworzysz swoją mapę marzeń, dowiesz się, jak z nią pracować, aby marzenia materializowały się w Twoim życiu czyniąc je szczęśliwym i spełnionym.

Termin: 2 marca 2019, godz. 10:00 – 14:00

Inwestycja: 100 zł.

Opłaty za udział w warsztacie proszę dokonywać na konto o numerze

06105015201000009097322938

Zapisy mailowe: szczechjoanna3@gmail.com z dopiskiem Mapa marzeń