S.T.U.T. – Sesje Indywidualne. Uwalnianie Traum i Negatywnych Wzorców

Zapraszamy do Poznania na sesje indywidualne.

Podwaliny STUT powstały wśród szamanów syberyjskich w oparciu o obserwację przyrody i zachowania dzikich zwierząt. Metoda opiera się na założeniu, że wiele negatywnych wzorców, przekonań oraz traum skumulowanych jest w ludzkim ciele w postaci „zamrożonej energii”, która umiejscawiając się w danej części ciała, aż do chwili jej uwolnienia, wpływa negatywnie nie tylko na fizyczne funkcjonowanie ludzkiej istoty, ale także na jej reakcje psychiczne, myślowe oraz podejmowane decyzje.

Dzięki obserwacjom przyrodniczym, rdzennym mieszkańcom Syberii, udało się opracować prosty sposób uwalniania tych negatywnych energii poprzez pracę z ciałem opartą na przykładaniu rąk oraz przybieraniu specyficznych pozycji ciała uwalniających pamięć komórkową.

Metoda STUT została uwspółcześniona przez szamana Josafa – Białego Sokoła, który zaczął stosować ją z powodzeniem w latach siedemdziesiątych, podczas swojego pobytu w Stanach Zjednoczonych, a potem w Południowej Francji.

Dzięki tej prostej technice i intuicyjnemu podejściu do pracy z drugą osobą można w bardzo krótkim czasie uwolnić „zamrożone” energie skumulowane w ludzkim ciele.

Podczas procesu terapeutycznego, w warunkach kontrolowanych, dochodzi do spontanicznych przypomnień traumatycznych wydarzeń, które zostały wyparte, zapomniane lub głęboko ukryte w podświadomości.

Siłą STUT jest pełna kontrola osoby uzdrawianej nad procesem terapeutycznym, który może w każdej chwili przerwać lub dozować jego intensywność w zależności od ujawniania się wspomnień lub wyzwalania głęboko skrywanych emocji.

Praca z ciałem, w zależności od wykorzystania podczas procesu lewej lub prawej ręki (dominującej lub nie) daje szansę na uwolnienie traum i przekonań, które dziedziczymy w linii męskiej oraz kobiecej naszej rodziny i całego rodu. Metoda pozwala także pozytywnie wpływać na relację z dziećmi czyli kolejnym pokoleniem narażonym na odziedziczenie naszych własnych lęków i negatywnych przekonań.

DLA KOGO SĄ SESJE STUT?

 • Jak sprawić, aby osoby molestowane seksualnie odzyskały radość płynącą z erotycznego pożycia i intymnego obcowania z ukochaną osobą?
 • Jak zapomnieć słowa swoich prześladowców i odzyskać pewność siebie?
 • Jak spojrzeć na swoje ciało bez poczucia wstydu, odrazy czy upokorzenia?
 • Jak wybaczyć rodzicom lub opiekunom, którzy zamiast nas chronić zadawali ból, znęcali się lub gwałcili?
 • Czy kroki idącej za nami nieznanej osoby, zawsze będą doprowadzały nas do szaleństwa?
 • Co zrobić, abyśmy przestali czuć się jak bohaterowie filmu „Oszukać przeznaczenie” lub „Sypiając z wrogiem”.
 • Czy można spojrzeć w oczy swoim prześladowcom i nie odczuwać lęku?

NAD CZYM PRACUJEMY STOSUJĄC METODĘ STUT:

Traumy i wzorce z życia obecnego oraz poprzednich wcieleń, które w sobie nosimy:

 • lęk,
 • gniew,
 • gwałt,
 • molestowanie seksualne,
 • rodzinne i rodowe klątwy, (zabójstwo, samobójstwo, zemsta).

Gesty zagrażające życiu.

Jednymi z najbardziej traumatyzujących pozycji ciała są gesty zagrażające naszemu życiu:

 • wszelkiego typu chwyty duszące oraz zakrywające usta i nos. To typowe gesty przemocowe i dominacyjne, w których jedna osoba doprowadza do bezbronności drugą osobę wymuszając na niej fizyczne i psychiczne posłuszeństwo (często podczas molestowania lub gwałtów).

Inne gesty zagrażające życiu to wykręcanie rąk i nacisk na klatkę piersiową. W gestach zagrażających życiu objawiają się także traumy osobiste (trudny poród, zaciśnięta na szyi pępowina, topienie się) oraz rodowe (samobójstwo przez powieszenie, utonięcie lub celowe utopienie, podcięcie gardła, ścięcie mieczem lub na gilotynie).

Klątwy i przysięgi z poprzednich wcieleń.

 • przysięgi życia w ubóstwie, celibacie, bezdzietności, wierności komuś, dopełnienia aktu zemsty, samobójstwa, poświęcenia się w imię osoby lub jakiejś idei.

Relacje (negatywne) z byłymi partnerami seksualnymi.

Takie relacje mogą się objawiać na poziomie duchowym i energetycznym. Byli partnerzy świadomie lub nie mogą blokować dawnych kochanków w nawiązywaniu nowych intymnych relacji, szczęśliwego partnerstwa oraz posiadania dzieci z nowymi małżonkami.

Połączenia seksualne (seks energetyczny).

Kobiety oraz mężczyźni mogą paść ofiarami wspomnień innych osób (dawnych znajomych lub partnerów seksualnych), które będą wysysać z nich energię. Wielu mężczyzn i kobiet fantazjuje, co noc na temat swoich byłych partnerów lub kochanków podczas erotycznych snów i masturbacji. Poprzez połączenia energetyczne, które wytworzyły się podczas pożycia seksualnego obie strony mogą odczuwać obecność partnera, przyjemność z uprawiania seksu, aż do fizycznego orgazmu włącznie.

Marzenia i fantazje seksualne byłych partnerów.

Dawni partnerzy wyobrażają sobie, że całkowicie panują nad osobami ze swoich poprzednich związków – każą im robić różne rzeczy, hipnotyzują, upokarzają je, biją i gwałcą. Takie praktyki wpływają negatywnie na te osoby, które tracą poczucie własnej wartości, pewności siebie, siłę własnej osobowości, są podatne na wpływy, mają problemy z decyzyjnością, boją się bez żadnych powodów, mają koszmary i nocne lęki oraz płaczą.

Dodatkowo, takie osoby w niezrozumiały, także dla siebie samych sposób – prowokują zachowania przemocowe wymierzone w nich samych, stając się potencjalnymi ofiarami.

Osoby, które padły nieświadomie ofiarami takich praktyk mogą śnić i myśleć o swoim byłym partnerze, co sprawi, że będą miały problem ze znalezieniem nowego życiowego partnera, zajściem w ciążę i stworzeniem rodziny. Częstymi objawami są:

 • złość na obecnego partnera lub na wszystkich mężczyzn albo kobiety,
 • nawracające myśli o poprzednich związkach oraz byłych partnerach,
 • ogólne rozbicie i brak energii,
 • brak snu lub lęk przed zaśnięciem,

Takie praktyki możemy nazwać „magią miłosną”, która potrafi jej ofiarom zaburzyć całe życie emocjonalne.

Metoda STUT pozwala na radykalne odcięcie się od byłych partnerów i ułożenie sobie nowego życia rodzinnego. Odcinamy połączenia energetyczne i usuwamy energetyczne wzorce odczuć i zachowań seksualnych, które zostały ukształtowane podczas wielokrotnego pożycia intymnego (szczególnie wzorce przemocowe i oparte na dominacji jednej ze stron). Zazwyczaj mężczyźni (ale także kobiety o silnej energii dominującej) nieświadomie warunkują swoich partnerów przyzwyczajając ich do seksu w nietypowych pozycjach ciała lub dziwnych miejscach.

Przykładowo jeden z partnerów poddusza drugą osobę, silnie trzyma jej ręce z tyłu lub nad głową, zasłania oczy, rozpyla specyficzny zapach, puszcza ulubioną piosenkę, film porno, itd.

Nietypowym miejscem, które dość często pojawia się w uwalnianych podczas szamańskiej techniki wspomnieniach (często z poprzednich wcieleń) jest seks w końskiej zagrodzie. Partnerzy odbywają stosunek w stajni, na sianie, w obecności spoconego i podnieconego zwierzęcia. W takim wypadku bywa, że partner lub partnerka osiąga satysfakcję seksualną odczuwając zapach siana lub ostrego zapachu zwierzęcia a nawet końskich odchodów.

Tego typu uwarunkowania mogą bardzo długo funkcjonować w podświadomości byłego partnera lub partnerki, jako wzorzec udanego pożycia erotycznego.

Do innego rodzaju warunkowania dochodzi podczas aktów przemocy oraz gwałtów gdzie lęk o własne życie, ból fizyczny i stosowana przemoc sprawia, że ofiara zapamiętuje wszystkie detale traumatycznego wydarzenia, a potem może pragnąć nieświadomie je powtarzać. To ostatnie zachowanie ma miejsce, kiedy osoba zgwałcona (a czasem wcześniej pobita) poczuła (choćby na krótką chwilę) satysfakcję seksualną. Taki dramatyczny splot okoliczności może doprowadzić do powstania traumy, w której pojawia się wstręt do swojego własnego ciała, które mimo, tak bestialskiego potraktowania przez napastnika odczuło „coś” przyjemnego. Konsekwencjami takich wydarzeń może być odrzucenie i wstręt do własnego ciała objawiający się różnymi chorobami autoimmunologicznymi i dewastującymi fizyczność (stwardnienie rozsiane).

Metoda STUT przeznaczona jest dla osób pełnoletnich oraz takich, które na skutek zawirowań życiowych utraciły poczucie swojej tożsamości i orientacji seksualnej, dla osób niebinarnych i o odmiennych preferencjach seksualnych.

UZDRAWIANIE TRAUM I WZORCÓW METODĄ STUT

Drugim etapem pracy ze STUT jest wprowadzanie pozytywnych wzorców oraz otwarcie na nową energię.

Pozytywny wpływ metody STUT:

Ciało uwolnione od „zamrożonych energii” ma szansę na naturalną regeneracją czyli samo-uzdrowienie. W ten sposób mogą zatrzymać się lub cofnąć objawy chorób psychosomatycznych, autoimmunologicznych, torbiele, cysty, mięśniaki, nerwobóle,

Technika STUT daje szansę uwolnienia się od:

 • irracjonalnego strachu przed życiem,
 • wszelkiego rodzaju lęków,
 • poczucia bycia ofiarą,
 • myśli prześladowczych, strachu przed napaścią i mężczyznami,
 • lęku przed gwałtem i niechcianą ciążą, poronieniem lub utratą dziecka.

Ważną kwestią jest także przywrócenie radości z pożycia seksualnego, dotyku ukochanej osoby oraz spontanicznego bycia razem ze swoim nowym partnerem.

STUT pomaga w procesie zachodzenia w ciążę i prawidłowego jej donoszenia,

Przywraca wiarę w siebie i poczucie własnej godności oraz wartości.

WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI

Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika „Czwarty Wymiar”, uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca energetycznych sposobów uzdrawiania, badacz zjawisk paranormalnych. Szamańskich rytuałów uczył się od: syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła, szamanki Margit Bohdalek, oraz peruwiańskiego szamana Gerardo Pizarro.

Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy.

Prowadzi warsztaty szamańskie oraz zajęcia Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.

STUT – Szamańska Technika Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców. Odchudzanie Emocjonalne” – sesje indywidualne.

4 marca 2024 (możliwe także terminy sesji 2-go i 3-go marca)

 • wyłącznie na zapisy
 • czas trwania sesji 60 – 80 min.
 • koszt sesji: 300zł
Na sesję należy:

 • przyjść wygodnym stroju, np sportowym,
 • przynieść przepaskę na oczy typu samolotowego.
 • zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i dyskrecję.
 • zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na: arslibra@o2.pl
 • Więcej informacji i zapisy: ARS LIBRA
 • tel. kom. 0605 083 118, 0501 504 673
 • e-mail: arslibra@o2.pl