Świadome śnienie. Krąg – spotkanie otwarte

Czy chcesz wiedzieć, co się dzieje, kiedy śpisz?

Pracuję jako trener życia i badacz. Zacząłem praktykować Świadome Śnienie, gdy miałem pięć lat i z powodzeniem od 2016 r. uczę innych, by również stawali się świadomi w snach.

Jestem oddanym pasjonatem Świadomego Śnienia, ponieważ postrzegam to jako jedno z najpotężniejszych (i do tego zabawnych) narzędzi do samorealizacji.

Moją misją jest wspieranie innych w odblokowywaniu ich pełnego potencjału. W coachingu i warsztatach unikam ścieżek ezoterycznych i pozostaję zakorzeniony w jasnej i bezpośredniej metodologii.

Z przyjemnością przygotuję Cię do podróży w jodze śnienia i wesprę Cię swoją empatią. dogłębną wiedzą i wieloletnią praktyką.

Dzięki temu warsztatowi przede wszystkim zwiększysz częstotliwość i jakość świadomych snów. Nauczysz się też jak wykorzystać sny, jako bezpieczne narzędzie rozwoju osobistego.

Sam odkryłem świadome śnienie 30 lat temu. Podczas zajęć, podzielę się z Wami tym, dlaczego uważam pracę ze śnieniem za niesamowicie skuteczną drogę rozwoju. Następnie pokażę Wam w jaki sposób można tego doświadczyć.Prowadzący: Nicolas Dohrmann

Zapraszamy na otwarty krąg – spotkanie.

Jest on wprowadzeniem (dla chcących pogłębić tą pracę) do bardziej zaawansowanych warsztatów.

Intensywny warsztat Świadomego Śnienia to połączenie starożytnych praktyk duchowych, najnowocześniejszych badań naukowych, filozofii jogicznej jak również moich osobistych doświadczeń z ponad 30-letniej praktyki.

Dostaniesz tutaj jasne metody i wskazówki, aby odblokować swój potencjał świadomych snów, bez względu na to, czy jesteś zupełnie początkującym czy zaawansowanym Śniącym.

Podczas 1,5-dniowego warsztatu poznasz całe know-how o śnie i snach, w tym: fazy snu, podejście naukowe w kontekście Świadomego Śnienia, pamięć snu i fałszywe przebudzenia.

Warsztaty te, są połączeniem teorii i ćwiczeń. Każdy uczestnik otrzyma też zalecenia do praktyki domowej, aby dalej zwiększać świadomość w czasie snu.
Warsztat taki w najbliższym czasie odbędzie się w Warszawie. Więcej informacji poniżej:

https://www.facebook.com/events/451461832104729/

4 września 2019 o 17:30 – 21:30

Koszt: 100 zł

  • Gwarancją miejsca na warsztacie jest wpłata 50 zł depozytu na poniższe konto.

Dawid Rygielski
38 1160 2202 0000 0001 7490 8192

  • Ze względu na przewidywaną małą grupę uczestników zależy nam na tym, aby osoby zainteresowane potwierdziły uczestnictwo tą wpłatą (będzie ona oczywiście odliczona od kosztu warsztatu).

Co rozumiem przez potencjał Świadomych Snów?

LD (Lucid Dream – Świadomy Sen) to nie tylko najlepsza rozrywka na świecie, gdzie nie ma żadnych ograniczeń czy to materialnych, czy grawitacyjnych. To nie tylko pozbywanie się koszmarów (jeśli się tego pragnie).

Świadome sny określane są jako Nidra Yoga, czyli „joga śnienia”, starożytna praktyka jogiczna. Podczas, gdy naukowcy dopiero zaczęli rozumieć zjawisko świadomego śnienia w ostatnich dziesięcioleciach, stare kultury, takie jak buddyzm tybetański, używały je od wieków, jako brama do oświecenia i rozwoju osobistego.

Joga snu polega nie tylko na zachowaniu przytomności podczas zwykłej fazy snu REM, ale także na wszystkich fazach snu, w tym zasypianiu, przetwarzaniu wspomnień i przebudzeniu.

  • Możesz wchodzić w interakcje z ukrytymi warstwami swojej świadomości, na przykład rozmawiając z postaciami ze snu lub ucząc się osobistego języka symbolicznego swojej podświadomości.
  • Możesz ćwiczyć nawigację poprzez psychodeliczne i zdysocjowane stany, które pomogą Ci w praktyce medytacyjnej itp.
  • Możesz bezpośrednio doświadczyć świata, czyli własnego stworzenia i uzyskać głęboki wgląd w tkaniny, które nazywamy „rzeczywistością” lub Mayą.

Badania sugerują, że każda osoba może doświadczyć świadomych snów! Uczenie się, jak zachować przytomność podczas snu, to umiejętność, podobnie jak nauka pływania.

Kluczem do odblokowania tego nowego świata mądrości i radości jest dostęp do odpowiednich technik i wiedzy.