Techniki Samouzdrawiania

Zapraszam was na wykład o technikach i narzędziach zaczerpniętych z psychoterapii, ezoteryki i szamanizmu wspierających emocjonalno-mentalną integrację osobowości i higienę energetyczną.
Opowiem wam o pracy z kamieniami szlachetnymi i jakie można znaleźć dla nich zastosowanie w życiu codziennym.

Omówię szczegółowo jak pracować z arkuszem Radykalnego Wybaczania i co się kryje za filozofią tego systemu.

Nauczycie się wizualizacyjnej medytacji uziemienia integrującej aspekt męski i żeński.

Przedstawię 2 proste techniki na oczyszczanie się oraz bardziej złożony rytuał odcięcia, który warto znać przy transformowaniu bliskich relacji lub wtedy, gdy „drogi się rozchodzą”.

Z kwestii bliskich szamanizmowi pojawią się ustawienia systemowe, ceremoniał ognia oraz technika „karmienia swoich demonów”.

14 stycznia 2021, godz. 20:30

Koszt udziału – 25zł (płatne na miejscu)

Obowiązują zapisy:

  • @Suplement Świadomości
  • 720 899 185

Zapraszam również 15.01 na wykład o legalnych roślinach psychoaktywnych:

https://fb.me/e/17l4dK8ZE

oraz 16.01 na warsztat o bliskich relacjach:

https://fb.me/e/7x5vMIVAg

W dniach 14 – 16.01 można umówić się ze mną na indywidualną sesję terapeutyczną w Poznaniu, która trwa 2h i kosztuje 220zł.


Prowadzący:

Jakub Stąpór – szaman, wykładowca, strażnik kręgów, handlarz, poeta. Na swej ścieżce pracy ze świadomością korzystam z pomocy roślin jak i praktyk duchowych. Pracuję indywidualnie z ludźmi z całej Polski pomagając w integracji cienia i odkryciu potencjału. Sesje mają charakter podróży transowych, podczas których prowadzony przez pole korzystam z ustawień systemowych, medycyny kręgu, kontaktu fizycznego, werbalizacji, kart Dixit i różnych technik terapeutycznych pomagając w dotarciu do wypartych emocji i uwolnieniu ich, transformacji przekonań, wzroście samoświadomości, zwiększeniu kontaktu ze swoim wewnętrznym dzieckiem, integracji aspektu męskiego i żeńskiego oraz uzdrowieniu rodu i pojednaniu się z przodkami.